Coronavirüs'e yakalanan oyuncudan yeni haber

Coronavirüs testi pozitif çıkan ve evde tedavisi süren oyuncu Cansın Çekili'den yeni bir haber var. Ünlü oyuncu sevenleri için bir mesaj paylaştı ve sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Google Haberlere Abone ol
Coronavirüs'e yakalanan oyuncudan yeni haber

Mucize Doktor ve son olarak Çocuk dizisinde rol alan genç oyuncu Cansın Çekili Coronavirus'e yakalandı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla virüse yakalandığını açıklayan Cansın Çekili, sağlık durumu hakkında bilgi verdi. 20 gündür bronşit ve alerji nedeniyle tedavi gören Çekili'nin geçen hafta Coronavirus testi sonucu pozitif çıktı.

Durumu ağır olmadığı için evde tedavisi süren oyuncu doktor gözetiminde ilaç alıyor.

Her gün doktorların eve gelip kontrol ettiği oyuncu odasından çıkmıyor. Yaşadıklarını sosyal medyadan paylaşan Çekili "Öksürmekten göğsüm ağrıyor, tat ve koku alamıyorum" demişti.

Durumu iyiye gittiği öğrenilen Cansın Çekili, sevenlerine teşekkür etti. Çekili, "Tanıdığım tanımadığım arayan yazan herkese çok ama çok teşekkür ederim, yanıtlayamadığım mesajlar oluyor lütfen kusura bakmayın, iyi ki varsınız dualarınız ve güzel dilekleriniz için ayrıca teşekkürler. İyi olacağım.. Sevgiler." mesajını paylaştı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin