Corona aşısı olan Çağla Şıkel'i isyan ettirdiler!

Manken ve sunucu Çağla Şıkel, Coronavirus aşısı için gönüllü oldu. Coronavac aşısı olurken fotoğrafını paylaşan Çağla Şıkel, kendisine yapılan yorumlarla ilgili açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Corona aşısı olan Çağla Şıkel'i isyan ettirdiler!

Geçtiğimiz günlerde Coronavirus aşısı olan ve o anları sosyal medyadan paylaşan Çağla Şıkel konuyla ilgili bir açıklama yaptı.

41 yaşındaki Çağla Şıkel, kendisine sosyal medyadan yapılan ‘ayrımcılık yapıldı’ yorumlarına açıklık getirdi.

Gönüllü olarak aşı olduğunu açıklayan Çağla Şıkel, sosyal medya hesabından şunları yazdı:

"Yanlış anlaşılmalar olduğunu görünce bir bilgilendirme yapmanın gerekli olduğunu düşündüm... Ben her 18/59 yaş arası vatandaşın hakkı olan 'Çin aşısı Faz 3 çalışmalarına Sağlık Bakanlığımıza başvurarak gönüllü olarak katıldım. Bu çalışmaya denek olarak katılan 8 bin vatandaştan biriyim.

Bana yapılan aşı da olabilir plasebo (gerçek olmayan) da olabilir. Şu an bunu doktorlarımız dahil kimse bilmiyor. Çünkü sistem tüm dünyada böyle işliyor. Sonucunu, Faz 3 çalışması sonuçlandığında herkes gibi bende öğrenmiş olacağım. Öncelik sağlık çalışanımız ve 65 yaş üstü kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızken, benim aşı olmam söz konusu değildir. Aslında bence siz benim aşı olup olmadığıma değil de, cesaretime inanamadınız. Saygılar."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin