Collateral dizisinden: 'Kırıkkale dünyanın en berbat yeri'

İngiliz dizisinde geçen Kırıkkale diyaloğu sosyal medyada büyük bir yankı yarattı.

Google Haberlere Abone ol
Collateral dizisinden: 'Kırıkkale dünyanın en berbat yeri'

İlk olarak İngiliz kanalı BBC Two'da ve daha sonra da Netflix'te yayınlanan 'Collateral' adlı dizide geçen 'Kırıkkale' diyaloğu sosyal medyada büyük bir yankı yarattı.Dizideki diyaloğun paylaşılmasının ardından adeta günün konusu haline gelen sahnede, İngiliz İç İstihbaratı'ndan Sam Spence ile MI5'in insan kaçakçıları arasına ajan olarak yerleştirdiği Berna Yalaz arasında geçen diyaloğa tanıklık ediyoruz. İşte ikili arasında geçen ve büyük tepki gören o sahne…

Berna: Çocukluk arkadaşlarımın hayvan olduğunun farkındayım. Beraber büyüdük ve bana güveniyorlar. Çocukken birlikte Kırıkkale'deydik.

Sam: Hiç gitmedim.

Berna: Dünyanın en berbat yeri. İngiltere'ye beraber geldik. Sabah gözümüzü Türkiye'de açmadığımız her gün mutluyuz.SJ Clarkson yönetmenliğindeki dizinin yaratıcısı David Hare. Dizinin başrollerinde ise Carey Mulligan, Nathaniel Martello-White, Jeany Spark, Billie Piper ve John Simm gibi isimler rol alıyor.Collateral'da bir pizza kuryesinin öldürülmesi araştırılırken dallanıp budaklanan olaylar anlatılıyor.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin