Çok konuşulacak iddia! FOX'tan ayrılan Zuhal Topal hangi kanalla anlaştı?

Üç sezondur FOX ekranlarında izleyiciyle buluşan Zuhal Topal'la Sofrada programının sunucusu Zuhal Topal, kanalla yollarını ayırmıştı. Topal'ın yeni adresiyle ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

Google Haberlere Abone ol
Çok konuşulacak iddia! FOX'tan ayrılan Zuhal Topal hangi kanalla anlaştı?

İstediği zammı alamadığı için FOX TV ile yollarını ayırdığı ileri sürülen Zuhal Topal'ın, atv ile anlaştığı iddia edildi. Ünlü sunucunun, yeni sezonda atv ekranında gündüz kuşağında program sunacak.

Uzun yıllar evlilik programı sunan Zuhal Topal, birkaç sezondur FOX TV'de gündüz kuşağının sevilen yapımlarından Sofrada programının sunuculuğunu yapıyor. Ancak Topal, yeni sezon öncesi sözleşmesini feshederek kanalla ilişkisini sonlandırdı.

ZAM TALEBİ FAZLA BULUNDU

Uzun zamandır programın sunuculuğunu üstlenen Topal'ın yeni sezon için zam talep ettiği ancak oran yüksek bulununca kanal yönetimi tarafından kabul edilmediği ileri sürüldü. Talebi reddedilen sunucu ise kanalla yollarını ayırdı.

ATV İLE Mİ ANLAŞTI?

Uçankuş'ta yer alan habere göre, Zuhal Topal yeni sezon için ATV ile anlaştı. Ünlü isim yeni kanalında öğlen kuşağında bir program sunacak.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin