Çok Güzel Hareketler 2’de bir flaş ayrılık daha! Hangi başarılı oyuncu veda etti?

Kanal D ekranında izleyiciyle buluşan Çok Güzel Hareketler 2’de yaprak dökümü devam ediyor... 7 oyuncunun ardından, son olarak bir yıldız daha ekipten ayrıldığını duyurdu.

Google Haberlere Abone ol
Çok Güzel Hareketler 2’de bir flaş ayrılık daha! Hangi başarılı oyuncu veda etti?

Yılmaz Erdoğan’ın genel sanat yönetmenliğini üstlendiği Kanal D'de yayınlanan Çok Güzel Hareketler 2’de üst üste ayrılıklar yaşanıyor.

Oyuncu Eda Nur Hancı, Çok Güzel Hareketler 2 ekibinden ayrıldığını, kişisel Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımıyla duyurdu. Çok Güzel Hareketler 2 programından şimdiye kadar sekizden fazla oyuncu ayrıldı.

13 Haziran 2021 Pazar günü yayınlanan 89. bölümüyle sezon finali yapan BKM Mutfak imzalı Çok Güzel Hareketler 2'de ilk ayrılık haberi Gürhan Altundaşar ile Cihan Talay'dan gelmişti. Ardından Begüm Çağla Taşkın, Birsel Kılınçcı, Arzu Susantez, Sema Özkan ve Didem Ruhi de sosyal medya üzerinden ayrılık kararlarını hayranlarına duyurmuştu.

Ekiple ünlenen Eda Nur Hancı da projeden ayrıldığını açıkladı. Kişisel sosyal medya hesabından ÇGH2'ye veda eden Hancı, şu ifadeleri kullandı:

"İki gözümün çiçeği;
Sen ki çocukluğum, hayalim, kaderin bana oynadığı en güzel hareket…Yaşamadığım duyguları yaşattın, hiç gülmediğim kadar güldürdün, çok sınadın, çok eğittin, çok besledin. Şimdi yolun sonu. Ama bu son belki de başka mutlulukların başlangıcı. Değişmeyecek tek şeyse, buranın hep yuvam kalacağı.
Başta; bana bu şansı veren, hem oyunculuğu hem hayatı öğreten Ustama, her düştüğümde elimden tutup kaldıran değerli yöneticilerime, geldiği gibi enerjisiyle bizi harika idare eden canımız Eser Yenenler’e, ailem olan can arkadaşlarıma, vızır vızır çalışan ekibe, kısaca başından sonuna emeği geçen herkese ama herkese teşekkür ederim. Her gülüşmemiz, her çalışmamız, döktüğümüz her ter aklımın kalbimin en güzel köşesinde. Onlar bana bu hayatın en güzel hediyeleri.
Hepsi için binlerce şükür.
Bu, içerisinde koca bir iyiki barındıran vedadır; ben gidiyorum, kalın sağlıcakla ❤️
#çokgüzelhareketler2"

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Eda Nur Hancı (@edanurhanci)'in paylaştığı bir gönderi

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin