CNN Türk'te flaş ayrılık! Hangi deneyimli isim veda etti?

Demirören Medya Grubu'nun haber kanalı CNN Türk'te flaş bir ayrılık yaşandı. 2011 yılından bu yana CNN Türk'te görevde yapan deneyimli isim, kanalla yollarını ayırdı.

Google Haberlere Abone ol
CNN Türk'te flaş ayrılık! Hangi deneyimli isim veda etti?

Demirören Medya Grubu’nun haber kanalı CNN Türk’te flaş bir ayrılık yaşandı. Kanalda 11 yıldır muhabiri olarak görev yapan Murat Pazarbaşı kurum ile yollarını ayırdı.

Murat Pazarbaşı ayrılık haberini çalışma arkadaşlarına yolladığı şu mesajla açıkladı:

"Sevgili dostlar,
2011 yılında başladığım CNN TÜRK maceramın sonuna geldim. Sizlerle çalışma fırsatı bulduğum için şanslıyım. Sizlere veda etmek hiç kolay değil. Kendinize çok iyi bakın. Başarılarınızın daim olmasını dilerim.
Hoşçakalın
Murat Pazarbaşı"

MURAT PAZARBAŞI KİMDİR?

1982 yılında İstanbul’da doğdu. Marmaris Sabancı Lisesi’nden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nü burslu kazandı. 2007 yılında bölüm üçüncüsü olarak mezun oldu.Üniversite son sınıfta staj için geldiği Milliyet Gazetesi Ankara Büro’da Başbakanlık Muhabiri olarak göreve başladı. 2008 Mayıs ayından bu yana sürdürdüğü yazılı basındaki çalışma hayatını Eylül 2011’de noktaladı. Kariyerine televizyoncu olarak devam etme kararı alan Pazarbaşı, CNN TÜRK ailesine katılarak, Başbakanlık Muhabirliği görevini üstlendi. Pazarbaşı 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ardından ise Cumhurbaşkanlığı Muhabirliği görevini üstlenmişti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin