CNN Türk canlı yayınında Hakan Bayrakçı tırnaklarını kesti

CNN Türk'teki Tarafsız Bölge programında gelecek seçimle ilgili konuşulurken ilginç anlar yaşandı. Konuklardan Hakan Bayrakçı, tırnaklarını kesip manikür yaparken görüntülendi. Sosyal medyada eleştiri yağmuruna tutulan Bayrakçı'dan görüntülere ilişkin açıklama geldi.

Google Haberlere Abone ol
CNN Türk canlı yayınında Hakan Bayrakçı tırnaklarını kesti

CNN Türk'te Ahmet Hakan moderatörlüğünde yayınlanan Tarafsız Bölge'ye 26. Dönem CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar, Siyaset Bilimci Prof. Dr. Yaşar Hacısalihoğlu, Kamuoyu Araştırmacısı Hakan Bayrakçı, gazeteciler Zafer Şahin ve İsmail Dükel gündemi masaya yatırıldı.

Cumhurbaşkanı adayları ve anketlerin konuşulduğu bir bölümde Hakan Bayrakçı tırnaklarını keserken görüntülendi. Görüntüler kısa sürede sosyal medyada viral oldu.

İşte o anlar...

BAYRAKÇI'DAN AÇIKLAMA: SICAK SIVI MUM YÜZÜNDEN

CNN Türk'te canlı yayın esnasında tırnaklarını kesen Hakan Bayrakçı eleştiri yağmuruna tutuldu. Bayrakçı görüntülere ilişkin, "Canlı yayından hemen önce elime ve parmaklarıma bulaşan sıcak sıvı mumun verdiği acıdan ve özel durumdan kurtulmak için yayında yaptığım bir müdahaleden ötürü kamuoyundan özür diliyorum. Ancak böyle bir durumu fırsat bilip hakaret yağdıranların da asıl amacını biliyorum" açıklamasında bulundu. 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin