ÇiçekSepeti’nin yeni kreatif ve dijital iletişim ajansı H2O United oldu

H2O United, e-ticaret sektörünün en büyük oyuncularından ÇiçekSepeti’ni portföyüne ekledi. Migros, Eti, Defacto gibi başarılı markalara hizmet veren H2O United bundan böyle ÇiçekSepeti’ne de strateji, kreatif, dijital iletişim ve yeni nesil medya alanlarında geniş çaplı bir hizmet sunacak.

Google Haberlere Abone ol
ÇiçekSepeti’nin yeni kreatif ve dijital iletişim ajansı H2O United oldu

H2O United, son zamanlarda lider olduğu çiçek ve hediye kategorileri dışında elektronik, moda, ev-yaşam, kişisel bakım gibi kategorilerde ürünler de satarak pazardaki yerini genişleten, yakın zamanda hizmete açtığı hızlı market platformu 'ÇiçekSepeti Hızlı Market' ve ünlülerden kişiye özel video mesaj alımı sağlayan 'ÇiçekSepeti Clap' ile de dikkat çekerek sektördeki rakiplerine karşı önemli adımlar atan ÇiçekSepeti’nin yeni kreatif ve dijital iletişim ajansı oldu.

Son dönemin hızla büyüyen ajanslarından H2O United, geçtiğimiz aylarda Migros, Eti, Defacto, Yataş Bedding ve NGN gibi başarılı markaları portföyüne eklemişti. Strateji, kreatif, dijital ve H2O Content Studio ekipleri ile 360 derece iletişim hizmet verme kapasitesine sahip ajans 2021 yılında da yeni marka kazanma süreçlerine devam ediyor.

Dünyada rekor listesine adını yazdırdı

TikTok mecrasında region first hayata geçirilen işleri, yeni jenerasyona özel iletişim stratejileri, Inhouse prodüksiyon ekibi, stüdyo ve çekim evleri gibi birçok yeni hizmetlerle ajans son dönemde öne çıkmıştı. Geçtiğimiz ay Migros markası ile yapılan dijital projede dünyada rekor listesine adını yazdıran ajans, yeni nesil iletişim döneminde kreatif ile dijitali ayrılmaz bir bütün olarak görüyor. H2O United, e-ticaret sektörünün en büyük oyuncularından ÇiçekSepeti’ne strateji, kreatif, dijital ve yeni nesil medya alanlarında geniş çaplı bir hizmet sunacak.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin