Ceylan Ertem, Mazhar Alanson ile ilgili sözlerine açıklık getirdi!

Mazhar Alanson'un sözlerine, tepki gösteren Ceylan Ertem'den yeni açıklama.

Google Haberlere Abone ol
Ceylan Ertem, Mazhar Alanson ile ilgili sözlerine açıklık getirdi!

Şarkıcı Ceylan Ertem, "Gençler şehit olmuş, Türkiye bir haftadır papağan konuşuyor” diyen meslektaşı Mazhar Alanson’a tepki gösterdi: "Acı mı yarıştırıyorsun?"Şarkıcı Mazhar Alanson, Master Chef Türkiye yarışmasından diskalifiye olan Murat Özdemir'in işkence yaptığı papağan Bahattin'in ölümüne ilişkin olarak çıkan haberlerin sıklığına tepki gösterirken “Genç, babayiğit çocuk şehit olmuş, 6 aylık hamile karısı. Hayır, o öyle sayfada geçiyor. Papağan öldü, 1 haftadır Türkiye konuşuyor. Konuşuluyor” dedi.Mazhar Alanson’un sözlerine şarkıcı Ceylan Ertem’den tepki geldi. Ertem, sosyal medya hesabında şu mesajı paylaştı:"Bence Mazhar bey’in şarkılarını ne için yazdığı o kadar önemli değil.

Ama “Gençler şehit olmuş, Türkiye bir haftadır papağan konuşuyor” gibi bir cümle kurması çok acı.

Sen de mi acı yarıştırıyorsun? Elbette şehitlerimize de ciğerimiz yanıyor ama önemsemeyelim mi başka canilikleri?

“Onun için üzül, buna üzülme, buna ses çıkar, buna sessiz kal...”

Ne kadar tuhaf değil mi?

Bir hayvanın vahşice eziyet çekmiş ve sonunda öldürülmüş olmasını protesto etmemizi eleştirmeye kimin hakkı var arkadaş?

Elbette o masumlar için de ses çıkaracağız!!!"'Ne ateş püskürmesi yahu!'Ceylan Ertem, kişisel sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yaparak, Mazhar Alanson ile ilgili sözlerine açıklık getirdi. Ertem, yaptığı açıklamayla ilgili haberlere tepki göstererek, "Bunca yıllık sevgiyle takip ettiğim bir müzisyene ateş püskürecek kadar kendimi kaybetmedim arkadaşlar." dedi.İşte, Ceylan Ertem'in Mazhar Alaon ile ilgili yeni açıklaması:
Mazhar Alanson ile ilgili yazdıklarımın abartılacağını bildiğim için 2 dakika sonra sildim ve evet hemen haber yapıp abarttılar. pic.twitter.com/tsfXNQwtDi


— ceylan ertem (@ceylan_peace) 23 Aralık 2018Bunca yıllık sevgiyle takip ettiğim bir müzisyene ateş püskürecek kadar kendimi kaybetmedim arkadaşlar.

Bu insanlar liderimiz de değiller, sadece müzisyenler. Her dediklerini bu kadar gündem konusu yapmayınız bence. Buna elbette ben de dahilim.


— ceylan ertem (@ceylan_peace) 23 Aralık 2018
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin