Ceyhun Yılmaz'ın yeni adresi belli oldu!

Kafa Radyo’nun iddialı kadrosuna Ceyhun Yılmaz da dahil oldu. Best FM ile yollarını ayıran Ceyhun Yılmaz, Türkiye’nin en kafa radyosu Kafa Radyo’da dinleyicileriyle buluşuyor...

Google Haberlere Abone ol
Ceyhun Yılmaz'ın yeni adresi belli oldu!

Kafa Radyo’nun iddialı kadrosuna Ceyhun Yılmaz da dahil oldu. Sevilen isim Ceyhun Yılmaz Kafa Radyo’da Ceyhun Yılmaz Show ile gündemde neler olup bittiğini kendi mizah anlayışıyla yorumluyor. Yılmaz, sosyal medyanın insanlar üzerindeki etkisini konu alan “Sosyal Medya Yarışması” ile Kafa Radyo’da eğlendirirken, bilgilendirecek.

Ceyhun Yılmaz, Türkiye’nin en kafa dinleyicileriyle, 12.00 – 14.00 saatleri arasında “Ceyhun Yılmaz Show” ile buluşuyor. Gündemin haberlerini mizah anlayışıyla süsleyen Ceyhun Yılmaz, “Sosyal Medya Yarışması” düzenleyerek  günümüzde önemli bir sorun haline gelen  “sosyal medya bağımlılığı” konusunda dinleyicilerini bilgilendiriyor. Ceyhun Yılmaz Show programının geleneksel hale getirdiği telefon bağlantıları programın enerjisini hiç düşürmeyecek.

Eğlenirken öğreten program Ceyhun Yılmaz Show, 13 Şubat 2020 itibari ile 12.00 – 14.00 arasında Türkiye’nin en kafa radyosu Kafa Radyo’da dinleyicileriyle buluşuyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin