Cemal Can'ın sözleri Nisa'yı gözyaşlarına boğdu!

Fenomen yarışma programı Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven, dün akşam TV8'de yayınlanan Şampiyonun Hikayesi programında, Dominik'te yaşadıklarını anlattı.

Google Haberlere Abone ol
Cemal Can'ın sözleri Nisa'yı gözyaşlarına boğdu!

Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can ve Survivor'da yarışan bütün yarışmacılar, TV8'de Şampiyonun Hikayesi programında Murat Ceylan ile birlikte sezonun değerlendirmesini yaptı.

Suvrivor 2020 Şampiyonu Cemal Can ve diğer yarışmacılar, yarışmada yaşadığı zorlukları değerlendirirken arkadaşlarının dostluğuna övgüler yağdırdı.

'BEN DÜŞTÜĞÜM ANDA NİSA BENİ KALDIRDI'

Survivor'da bu yıl büyük dostlukların yaşandığını ifade eden Cemal Can, "Bu Survivor mükemmel dostlukların olduğu bir Survivor oldu. Arkadaşlıklar edinmeye gitmemiştim ama çok farklı karakterlerle çok farklı arkadaşlıklar edinebildiğimi görmüş oldum. Ben düştüğümüz zaman Nisa beni kaldırdı, Nisa düştü ben kaldırdım. Ben düştüm Berkan beni kaldırdı, aynı şekilde Yasin. Kim düştüye herkes birbirini kaldırdı. Çok güzel dostluklar yaşandı" dedi.

Cemal Can'ın dostlukla ilgili sözlerinin ardından ise Nisa Bölükbaşı gözyaşlarına boğuldu. Nisa'nın aniden ağlamaya başlaması Cemal Can ve sunucu Murat Ceylan'ı da şaşırttı. Murat Ceylan, Nisa'ya "Nisa ne oldu? Canınını ne sıktı?" diye sordu.

Nisa'nın duygusal anlar yaşamasının ardından ise ekrana Nisa ve Cemal Can'ın dostluklarıyla ilgili hazırlanan video ekrana getirildi.

'O AN BIRAKMAK İSTEDİM'

Survivor Cemal Can, yarışmanın ilk zamanlarında yakın arkadaşı olan Fatma Günaydın'ın elenmesi sonrası neredeyse Survivor'ı bırakma noktasına geldiğini itiraf etti. Cemal Can, "En iyi anlaştığım Fatma'ydı. O gittikten sonra ayrılmak istedim. Ama diğer arkadaşlarımı henüz tanımamıştım" dedi.

Bu itirafın sonrasında Fatma Günaydın da duygu dolu anlar yaşadı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin