Cem Yılmaz'ın yeni filminden ilk kareler paylaşıldı!

Karakomik Filmler serisinin ilk iki filmi 'Kaçamak' ve '2 Arada''nın çekimleri başladı.

Cem Yılmaz'ın yeni filminden ilk kareler paylaşıldı!

Arif V 216 ile 2018 yılının en yüksek gişeli filmine imza atan Cem Yılmaz, bu başarının ardından çok geçmeden yeni filmlerinin hazırlıklarına başladı. 4 filmden oluşan ‘Karakomik Filmler’ serisinin ilk iki filmi ‘Kaçamak’ ve ‘2 Arada’ için tüm hazırlıklar sona erdi ve çekimler başladı."‘Kaçamak’ ve ‘2 Arada’ filmlerinden ilk kareler" Galerisine Göz AtYapımcılığını NuLook ve Cmylmz Fikirsanat’ın üstlendiği, yönetmenliğini ve senaristliğini Cem Yılmaz’ın yaptığı Karakomik Filmler serisinin ilk ikisi için çalışmalar başladı. 4 orta metraj filmden oluşacak serinin ilk iki filmi ‘Kaçamak’ ve ‘2 Arada’ olacak. Serinin ilk iki yapımı için film ekibi, İstanbul’da ‘kamera’ dedi.

Birbirinden bağımsız iki farklı senaryoya sahip olan filmlerin çekimleri eş zamanlı olarak gerçekleşecek. Her iki filmde de farklı karakterlerle seyirci karşısına çıkacak olan oyuncular ve teknik ekip, İstanbul ve Bodrum’da çekimlere devam edecek.

Tek Bilet İle 2 Film Birden‘Kaçamak’ ve ‘2 Arada’ Ocak 2019’da vizyonda olacak. Seyirci tek bilet ile ilk yarı bir film, ikinci yarı diğer film şeklinde izleyebilecek. Bu özellikleriyle Karakomik Filmler dünyada bir ilke imza atacak.

Çekimleri Kasım 2018’e kadar sürecek filmlerin başrollerinde; Cem Yılmaz, Ozan Güven, Özkan Uğur, Zafer Algöz, Can Yılmaz’ın yanı sıra Cem Davran, Nilperi Şahinkaya, Necip Memili, Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Ebuzziya yer alıyor.Karakomik Filmler serisinin ana sponsorluğunu ev teknolojilerinin lider markalarından Arçelik, co-sponsorluğunu ise Ford üstleniyor.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin