Cem Yılmaz'dan yeni film... Cem Yılmaz: Yeni filmimin hazırlıklarına başladım

Cem Yılmaz, yeni filminin hazırlıklarına başladığını belirterek, "2 Arada filminin kahramanı Ayzek ile bir gece geçirmeye hazır mıyız?" diye sordu. Cem Yılmaz'ın, "Joker dönerse Ayzek de döner, bu kadar basit!" sözleri dikkat çekmişti.

Google Haberlere Abone ol
Cem Yılmaz'dan yeni film... Cem Yılmaz: Yeni filmimin hazırlıklarına başladım

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni filminin hazırlıklarına başladığını bildirdi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Yılmaz, "Yeni filmimin hazırlıklarına başladım. 2 Arada filminin kahramanı Ayzek ile bir gece geçirmeye hazır mıyız?" ifadelerini kullandı.

"JOKER DÖNERSE AYZEK DE DÖNER"

Yılmaz, geçen haftalarda filmi hakkında "Ayzek’in çalıştığı feribot hattı biz filmi çektikten üç ay sonra kaldırıldı. Artık o arabalı vapur yok. Peki sonra ne oldu. Bunu yeni yazmaya başladığım filmde göreceğiz" demiş ve yeni filmini Todd Phillips'in ‘Joker’ filminin devamını çekecek olmasına gönderme yaparak, “Joker dönerse Ayzek de döner, bu kadar basit!" sözleriyle duyurmuştu.

BAHÇELİ GRUP TOPLANTISINDA KONUŞMUŞTU

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün partisinin grup toplantısında Cem Yılmaz'ın Netflix'te yayınlanan Erşan Küneri dizisi hakkında konuşmuştu.

Bahçeli, "Netflix'te küfür ve en seviyesiz esprilerin yer aldığı, şarlatanlıktan öte bir meziyeti olmayan sözde komedyenlerin rol aldığı diziler artık haddini aşmıştır. Aile hayatı son sığınaktır. Küfür etmenin neresine güleceğiz? Kadını metalaştıran, erkeği yozlaştıran dizilerin neresini takdir edeceğiz?" ifadelerini kullanmıştı.

 

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin