Cem Yılmaz'dan 'etten duvar ördürdü' haberlerine açıklama!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, hayranlarıyla arasına etten duvar ördürdü.

Google Haberlere Abone ol
Cem Yılmaz'dan 'etten duvar ördürdü' haberlerine açıklama!

Bodrum Antik Tiyatro'da, MFÖ konserine gelen Cem Yılmaz’ın tavrı hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.Fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini ret eden Cem Yılmaz, sevenleriyle arasına etten duvar ördürdü.

Aynı konsere gelen Ali Sunal’ın hiçbir hayranını kırmayarak fotoğraf çektirmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Türk pop ve rock müziğinin efsane grubu MFÖ, bayramın 4’ünci günü Bodrum Antik Tiyatro’da sahne aldı. Efsane grup MFÖ tatilcilere unutulmaz anlar yaşattı.

Yeni albümlerinin yanı sıra, geçmişten bugüne sevilen şarkılarını da seslendiren gruba Bodrum Antik Tiyatroyu dolduran seyirciler de eşlik etti.

Konseri izlemeye sevgilisi Defne Samyeli’yle gelen Cem Yılmaz, gazetecilerin sorularını yanıtlamadı.Konser alanına giriş yapan çift en ön sırada ayrılan yere oturdu. Hayranlarının sevgi seline karşılık vermeyen Cem Yılmaz fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini de reddetti. Küçük hayranlarıyla da fotoğraf çektirmeyen Cem Yılmaz’ın etrafını ise koruma ordusu sardı.

Hayranları ile arasına etten duvar ördürten Cem Yılmaz, sevgilisi Defne Samyeli ile de samimi poz vermekten çekinmedi.Cem Yılmaz’ın sevenlerine gösterdiği soğuk tavırlar herkesi şok etti. Korumalar, Cem Yılmaz’la fotoğraf çektirmek isteyen küçük bir çocuğun da fotoğraf isteğini geri çevirdi.Cem abi diye bağıran çocuğu engelleyen korumalar gözüne ışık tutarak Yılmaz’ın yanından uzaklaştırdı.

Cem Yılmaz’ın hemen yan sıraların da oturan Ali Sunal ise hiçbir hayranını kırmayarak fotoğraf çektirdi.

Konser başlayana kadar tüm sevenleriyle fotoğraf çektiren Ali Sunal, minik hayranlarıyla sohbet etmeyi de ihmal etmedi. (İHA)Cem Yılmaz'dan açıklama: Hiç şaşırtmadılar!Cem Yılmaz, hakkında çıkan haberler sonrası sosyal medya hesabından açıklama yaptı. İşte Yılmaz'ın açıklaması:"Çok tuhaf... Konsere gittik dün. Çok güzeldi. Önümüzde konser alanının görevlileri 'Lütfen oturun, konser başlayacak, yapmayın, buraya toplanmayın' diye görevlerini yapmaya çalışıyorlardı. "Yarın etten duvar ördürdü", "korumaları dehşet saçtı" yazacaklar dedim ve hiç şaşırtmadılar!"
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin