Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar 'Ölümlü Dünya'da hemfikir!

İki ünlü isim Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar, konu 'Ölümlü Dünya' olunca hemfikir oldular.

Google Haberlere Abone ol
Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar 'Ölümlü Dünya'da hemfikir!

Yıldızları bir türlü barışmayan iki ünlü isim Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar, konu 'Ölümlü Dünya' olunca hemfikir oldular.26 Ocak'ta vizyona giren Ölümlü Dünya adlı sinema filmi birçok ünlü gibi Cem Yılmaz ve Şahan Gökbahar'ı da etkisi altına aldı.Vizyonda olan Arif v 216 ile yüksek bir gişe yakalayan Cem Yılmaz'ın ardından 9 Şubat'ta Kayhan adlı yeni filmiyle beyazperdede olacak Şahan Gökbakar'ın da Ölümlü Dünya filmini övmesi dikkatleri çekti. İki ismin ilk kez aynı konuda hemfikir olması ise takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Yönetmenliğini Ali Atay'ın üstlendiği, sıradan bir ailenin komedi ve aksiyon dolu sıradışı hikayesini konu alan Ölümlü Dünya'da Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Doğu Demirkol, Feyyaz Yiğit, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım ve Mehmet Özgür gibi isimler rol alıyor.Cem Yılmaz, sosyal medya hesabından Ölümlü Dünya için şunları söyledi:"Sevgili Ali Atay kardeşimin yönettiği güzel kadrosuyla neşeli bir film @olumludunyafilm tavsiye ederim."

Şahan Gökbakar ise sosyal medya hesabından Ölümlü Dünya filmi için şunları söyledi:"Guzel bir filme benziyor..Tahminen kara komedi hafiften, Wes Anderson tarzi komedilerden gibi, fragman bu hisleri uyandirdi... Seveni cok sever bu tur isleri ki, ben de sevenlerindenim. Gidilesi bir film. Hadi salonlara..Gisesi bol olsun..."
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin