Cem Yılmaz 31 Aralık'ta Netflix'te yayınlanacak stand-up gösterisini 'The Witcher' temalı videoyla duyurdu! Diamond Elite Platinum Plus yılbaşında Netflix'te

Cem Yılmaz'ın kapalı gişe oynayan son gösterisi 'CMYLMZ Diamond Elite Pilatinum Plus' popüler yayın platformu Netflix'e geliyor. 31 Aralık'ta Netflix üyeleriyle buluşacak olan ünlü ismin gösterisi için yapılan tanıtımda The Witcher sürprizi ise izleyicileri şaşırttı.

Google Haberlere Abone ol
Cem Yılmaz 31 Aralık'ta Netflix'te yayınlanacak stand-up gösterisini 'The Witcher' temalı videoyla duyurdu! Diamond Elite Platinum Plus yılbaşında Netflix'te

Cem Yılmaz'ın son gösterisi, yılbaşı akşamı Netflix'te izleyicilerle buluşacak. Yılmaz, gösteri için yayınlanan yeni tanıtımda 'The Witcher'in baş karakteri Rivyalı Gerald olarak yer alıyor.

Cem Yılmaz'ın 31 Aralık'ta Netflix'te yayınlanacak Diamond Elite Platinum Plus stand-up gösterisi için yeni bir tanıtım yayınlandı. Tanıtım, yanlışlıkla "The Witcher" dizisinin setine giren Cem Yılmaz'ı konu alıyor.

Cem Yılmaz‘ın uzun bir süredir farklı şehirlerde gösterisi yapılan Diamond Elite Platinum Plus adlı son stand-up gösterisi 31 Aralık‘ta Netflix’te izleyicilerle buluşacak.

ERŞAN KUNERİ DİZİSİ, 2022'DE İZLEYİCİLERLE BULUŞACAK

Cem Yılmaz bir taraftan da yeni dizisi Erşan Kuneri‘nin hazırlıklarını sürdürüyor. Netflix'te yer alacak dizi önümüzdeki yıl izleyicilerle buluşacak. Dizide Cem Yılmaz’a Uraz Kaygılaroğlu, Nilperi Şahinkaya, Çağlar Çorumlu, Zafer Algöz, Ezgi Mola ve Merve Dizdar eşlik ediyor.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cem Yılmaz (@cmylmz)'in paylaştığı bir gönderi

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin