Cem Karaca'nın eşinden miras açıklaması

Cem Karaca'nın 2001 yılında evlendiği eşi İlkim Karaca, Star TV'de yayınlanan 'Demet ve Alişan İle Sabah Sabah' programında 'miras' tartışmalarıyla ilgili konuştu.

Google Haberlere Abone ol
Cem Karaca'nın eşinden miras açıklaması

2004 yılında aramızdan ayrılan usta sanatçı Cem Karaca'nın 2001 yılında evlendiği eşi İlkim Karaca, Star TV'de yayınlanan 'Demet ve Alişan İle Sabah Sabah' programında konuştu.

Cem Karaca'nın 5. eşi olan İlkim Karaca, sanatçının mirasıyla ilgili şunları söyledi:

"Cem'i kaybettikten sonra saldırıya uğradım. 'Neden bize haber vermedin, medyaya biz açıklama yapacağız' dediler. Hiçbir zaman miras kavgası içinde olmadım eşimin mezarını açtırmadım. Cem kazandığını yiyen, kimin ihtiyacı olsa veren biriydi. Anne-babadan kalan iki daire ve şarkı hakları var. Bana 4'te 1 kısmı kaldı ve birçok eşyayı almadım. Bazı eşyaları aldım, karşılığında hırsızlık davası bile açtılar."

Mezarı Feride Balkan ve oğlu Emrah'ın açtırdığını belirten Karaca, "Çocuk için DNA testi yapılacaksa hayattayken yapılsaydı. Geçmişte yaşananları bilip şimdi susan Cem'in arkadaşlarına kırgınım. Onu mezarından çıkartanları durdurmak gerekiyordu. Herkes benden bildi." dedi.

İlkim Karaca, Barış Manço ile Cem Karaca'nın kardeş oldukları iddiaları hakkında ise "Bildiklerimi saklamak kaydıyla şehir efsanesi olarak kalsın" ifadelerini kullandı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin