Çekimleri sır gibi saklanıyordu... İlk kareler paylaşıldı!

Adanış: Kutsal Kavga filminden ilk kareler yayınlandı.

Google Haberlere Abone ol
Çekimleri sır gibi saklanıyordu... İlk kareler paylaşıldı!

Feyz Film Prodüksiyon’un sahibi Şenel İlhan’dan çok ses getirecek bir proje geliyor. Yönetmenliğini, ‘Two Fingers Honey’ ile Arnavutluk sinema tarihinin en çok izlenen filmine imza atmış yönetmen Emir Khalilzadeh’nin üstlendiği, senaryosu Baki İlhan’ın imzasını taşıyan ‘Adanış: Kutsal Kavga’, Türk sinema tarihinin bugüne kadarki en iddialı aksiyon sahneleriyle seyircinin nefesini kesmeye hazırlanıyor."Adanış: Kutsal Kavga filminden kareler"Aksiyon türünde uluslar arası örnekleri geride bırakmayı hedefleyen projede tarihe uzanan gizemli bir hikaye, derin bir felsefe ve zengin oyuncu kadrosu dikkat çekiyor.

Fatih Sultan Mehmet’in İstanbul’u fethinin ardından Türklerin eline geçen kadim bir sırrı korumak üzere teşkilatlanmış ‘Adanmış’larla bu sırrı tekrar ele geçirmek isteyen karanlık güçlerin mücadelesini konu alan filmin başrollerini; İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Serdar Deniz ve Baki İlhan üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda Can Nergis, Dilek Serbest, Aslıhan Karalar, Cenk Kangöz ve Turgay Tanülkü gibi birbirinden değerli oyuncular yer alırken, iddialı dövüş sahnelerinin arkasında aksiyon yönetmeni İlker Can Karagülle ve Kuzgun Akademi ekibi var.

Türkiye sinemasında daha evvel denenmemiş görkemli ve kalabalık aksiyon sahneleri ile iddialı olacak ‘Adanış: Kutsal Kavga’nın, önümüzdeki günlerde yayınlanacak ilk teaser’ı merakla bekleniyor.

Adanış: Kutsal Kavga filminin künyesiYapım: Feyz Film Prodüksiyon

Yapımcı: Şenel İlhan

Yönetmen: Emir Khalilzadeh

Senaryo: Baki İlhan

Görüntü Yönetmeni: Ersin Gök

Oyuncular: İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz, Nevzat Yılmaz, Aslıhan Karalar, Turgay Tanülkü, Cenk Kangöz, Can Nergis, Ercüment Fidan, Dilek Serbest, Edip Saner, Hakan Eksen, Anıl Yıldız, Ali Emrah Doğan, Aras Özdoyran, Mara Çimen, Esra Akbaş, Suat Köroğlu

Tür: Aksiyon / Dram


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin