Canlı yayın kazası! Muhabirin duş alan eşi...

Coronavirüsü nedeniyle evden çalışan muhabir saç bakımı ile ilgili bilgi verirken yayına arkasında banyo yapan eşinin görüntüsü yansıdı. Muhabir ABD’de sosyal medyanın gündemine oturdu.

Google Haberlere Abone ol
Canlı yayın kazası! Muhabirin duş alan eşi...

Korona virüsü nedeniyle evden yayına bağlanan muhabir, banyo yapan kocasının kadraja girdiğini fark etmeyince sosyal medyada viral oldu.

Korona virüsü nedeniyle evden çalışan muhabir saç bakımı ile ilgili bilgi verirken yayına arkasında banyo yapan eşinin görüntüsü yansıdı. Muhabir ABD’de sosyal medyanın gündemine oturdu.

Gazeteduvar.com'da yer alan habere göre, Sacramento’da yaşayan KCRA 3 isimli televizyon kanalının muhabiri Melinda Meza, karantinada saç bakımı konusundaki haber için canlı yayına bağlandı. Evinin banyosundan yayın yapan ve saç bakımı konusunda ipuçları veren Meza konuşmasını sürdürürken, arkasındaki aynadan o sırada banyoda yıkanmakta olan kocasının yansıması göründü.

Durum stüdyodan da fark edilince merkezdeki ekip yayın kısa kesildi ancak ekrana yansıyan görüntüler sosyal medyada viral oldu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin