Can Yaman'dan Yunan bayrağı önünde parmak işareti!

Tepki çeken hareketle ilgili Can Yaman'dan açıklama geldi.

Can Yaman'dan Yunan bayrağı önünde parmak işareti!

Can Yaman, 2019'un 'en beğenilen erkek başrol oyuncusu' seçildiği için Yunanistan'a gitmiş ve büyük ilgiyle karşılanmıştı.Bir dönem rol aldığı 'Erkenci Kuş' dizisinin gösterildiği SKAI kanalında yayınlanan bir talkşov programına katılan Can Yaman'ın Akropolis ziyareti sırasında orta parmak işareti yaptığı fotoğrafa Snob Magazin ulaştı.

Atina'daki Eleftherios Venizelos Havalimanı'nda sevgi gösterileriyle karşılanan Can Yaman, yaptığı orta parmak işareti sonrası Yunan hayranlarını bir anda karşısına aldı.Can Yaman'ın kendisini yakından takip eden Yunan basınına orta parmak işareti yapması gündeme bomba gibi düştü.Yunanlılar, Can Yaman'ın bu hareketi sonrası yakışıklı oyuncuya sosyal medya hesapları üzerinden ateş püskürdü.

Can Yaman'dan açıklamaCan Yaman bu pozuyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Can Yaman tepki çeken poz sonrası Yunan basınına açıklama yaptı.Bir Yunan televizyonunun konuğu olduğu için ülkede bulunduğu ortaya çıkan Can Yaman programda açıklamalarda bulundu. Can Yaman gözlüğünü her zaman orta parmağı ile yukarı kaldırdığını söyledi.

İddiasını kanıtlamak isteyen Can Yaman daha önceden bu şekilde çekilmiş fotoğraflarını da programda takipçilerine gösterdi.Can Yaman, gazetecilerin kendisini çektiği sırada ne kendilerine ne de Yunan bayrağına bir hakaret amaçlı el hareketi yapmadığını savundu..


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 Thanks a lot for the warmth and kindness you showed , you guys are fantastic Great show , great energy @kalomesimeraki @skaitv.grC a n Y a m a n  (@canyaman)'in paylaştığı bir gönderi (25 Eyl, 2019, 7:15öö PDT)
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin