Can Yaman, uluslararası atağına Yunanistan'dan başladı!

Erkenci Kuş ile büyük başarı kazanan Can Yaman, yurt dışındaki hayranları ile buluşmak için planlama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Can Yaman, uluslararası atağına Yunanistan'dan başladı!

Ünlü oyuncu Can Yaman, Yunanlı hayranlarına mesaj gönderdi. Dolunay dizisinin ardından Erkenci Kuş ile büyük başarı kazanan Yaman, İtalya’da gördüğü ilgiden sonra yurt dışındaki hayranları ile buluşmak için planlama yaptı.Can Yaman, 22-24 Eylül tarihleri arasında Yunanistan’da olacağını duyurduğu videosunu instagram hesabından paylaştı.Yunanistan’ın başkenti Atina’ya giden ünlü oyuncu, bir talk şov programına katılacak. Ardından Hilton Otel’de kendisi için verilen 200 kişilik partiye katılacak.İşte Can Yaman’ın Yunanlı hayranlarına İngilizce mesajı:Greece 


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 Greece C a n Y a m a n  (@canyaman)'in paylaştığı bir gönderi (17 Eyl, 2019, 11:35öö PDT)


Can Yaman’ın diğer seyahat planları şöyle:11 Ekim Cumaİtalya-Roma’da bir talk şova takılacak. Ardından verilen partide yer alacak. Hello dergisi için kapak çekimi yapacak.15 Ekim SalıYapımcısı Faruk Turgut ile Cannes’da kendisi için düzenlenen geceye katılacak.1 Kasım SalıBir haftalık İspanya turuna çıkıp TV dünyasının olduğu davetlere katılacak.2 Aralık PazartesiDolunay ve Erkenci Kuş’un en çok izlendiği Güney ve Kuzey Amerika turuna çıkacak.Ocak 202021 günlük bedelli askerliğini tamamlayacak. Dönüşte yapımcılığını Faruk Turgut’un yaptığı, senaryosunu ise Birol Güven’in kaleme aldığı filmde başrol oynayacak.


 


 

  
Bu gönderiyi Instagram'da gör


  

 

  

  

 

 Ο Τζαν, ο τηλεοπτικός "Φτερωτός Θεός" έρχεται αυτή την Κυριακή το απόγευμα στην Ελλάδα  Είστε έτοιμοι να τον υποδεχτούμε; #CanInGreece #erkencikus #FterotosTheos #SkaitvGRΣΚΑΪ TV (@skaitv.gr)'in paylaştığı bir gönderi (18 Eyl, 2019, 5:46öö PDT)
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin