Camdaki Kız dizisinde "Tako" karakterini canlandıran oyuncu Hamza Yazıcı, sevgilisi Şenay Forbes'e atılan mesajlara isyan etti...

Çok Güzel Hareketler'de oynayan ve Camdaki Kız dizisinde Tako karakterini canlandıran Hamza Yazıcı, sevgilisiyle boy farkını alaya alan yorumlar karşısında "Sizin beyinleriniz cüce" dedi...

Google Haberlere Abone ol
Camdaki Kız dizisinde "Tako" karakterini canlandıran oyuncu Hamza Yazıcı, sevgilisi Şenay Forbes'e atılan mesajlara isyan etti...

Önce Organize İşler Sazan Sarmalı, ardından Çok Güzel Hareketler Bunlar'la yıldızı parlayan, Camdaki Kız dizisinde Tako karakterini canlandıran 'boyu kısa yeteneği uzun' oyuncu Hamza Yazıcı, sevgilisi Şenay Forbes’a takipçilerinin attığı çirkin mesajları ifşa etti.

Şu sıralar rating rekorları kıran Camdaki Kız dizisinde "Tako" karakterini canlandıran Hamza Yazıcı, sevgilisi Şenay Forbes ile tatilde görüntülenmesinin ardından gündeme bomba gibi düştü. Görüntülerin sosyal medyaya düşmesinden sonra Yazıcı'nın sevgilisi Forbes'e çok sayıda çirkin mesaj atıldı. Yazıcı ise söz konusu mesajları Instagram hesabından ifşa etti.

Dizisi sezon finali yapan oyuncu, sevgilisi Şenay Forbes ile Alaçatı'ya gitti. Hayatında her şeyin yolunda olduğunu belirten başarılı oyuncu, "Camdaki Kız sezon arası verdi. Biraz tatil yapıp İstanbul'a döneceğim" dedi.

"O BANA YÜRÜDÜ BEN DE KOŞTUM”

Şenay Forbes ile ilişkisi hakkında da konuşan Hamza Yazıcı sözleri şöyle devam etti: "Bana 'sempatiksin' diye yürüdü. İlk atak ondan geldi. Ben de elimden geleni ardıma koymadım, onun koştuğu kadar koştum."

"UMARIM SİZİN AİLELERİNİZE DE BÖYLE YORUMLAR YAPILIR”

Sosyal medya hesabından çirkin sevgilisi Forbes'e gelen çirkin mesajları ifşa eden Hamza Yazıcı, "Umarım sizin de ailelerinize böyle yorumlar yapılır. Bizim canımızı sıktığınız gibi sizin de canınız sıkılır. Beyinleriniz cüce, kalbiniz sakat kalmış. İnandığınız her şey başınıza yıkılır umarım. Sağlıksızca kalın" dedi.

İŞTE HAMZAYAZICI'NIN SEVGİLİSİ
ŞENAY FORBES'EATILAN ÇİRKİN MESAJLAR

 

 

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin