Çağrı Atakan gözyaşlarına boğuldu: Annem benim yüzümden kanser oldu

TV8'de yayınlanan Survivor'ın 2021 ünlüler takımında yarışan Çağrı Atakan, hayat hikayesini anlatırken gözyaşları içinde kaldı. Çağrı Atakan, annesinin kendisi yüzünden kanser olduğunu söyledi.

Google Haberlere Abone ol
Çağrı Atakan gözyaşlarına boğuldu: Annem benim yüzümden kanser oldu

TV8'de yayınlanan Survivor'ın 2021 ünlüler takımında yarışan Çağrı Atakan, hayat hikayesini anlatırken gözyaşlarına boğuldu.

Çağrı Atakan, annesinin kendisi yüzünden kanser olduğunu belirtti ve "Survivor benim için şans oldu" dedi.

Çağrı Atakan şunları söyledi:

"Güzel bir çocukluk yaşadım. Ancak babamı erken yaşta hastalıktan kaybettik, annem ise hayatta. Annem beni mutlu edebilmek ve okutmak için her şeyini verdi. Ama ben o yolu seçmedim okuyamadım yani. Hazıra dağ dayanmıyor, para bitti. Etrafımızdaki insanlar da akrabalar da gitti. Bazı akrabalar ise anneme para verirken ezdi. Bunun da sorumlusu benim aslında."

Annesinin kanserle mücadele ettiğini söyleyen Çağrı Atakan, "Annem kanser oldu. Onu da benim kanser ettiğimi düşünüyorum" dedi ve gözyaşları içinde şunları söyledi:

"Annem benim hep oyuncu olmamı isterdi. Benim burada olmamın ve annemin de hayata tutunmasının sebebi bir dostumdur. Ona gittim ve beni Çukur dizisine soktu. Allah yüzüme baktı. Normalde çok az rolüm olacaktı ama 'ekmeğimin peşindeyim' diye laf söyledim. Onun üzerine karakter sevildi ve devam ettik. Oyunculuktan çok para kazanmadım ama günümü döndürdü. Annemin hastalığı için de paraya ihtiyacım vardı. Survivor benim için son şans. Ne kadar gücüm yeterse savaşacağım. Annemi olduğu kadarıyla gururlanmak istiyorum."

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin