Çağatay Ulusoy yeni imajıyla Star dizisinde

Oyuncuların ve menajerlerin hayatlarını gerçekçi ama bir o kadar da eğlenceli bir dille anlatan Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara’ dizisinin yeni bölümünde Çağatay Ulusoy sürprizi!..

Google Haberlere Abone ol
Çağatay Ulusoy yeni imajıyla Star dizisinde

Oyuncuların ve menajerlerin hayatlarını gerçekçi ama bir o kadar da eğlenceli bir dille anlatan Ay Yapım imzalı ‘Menajerimi Ara dün akşam yayınlanan 2.bölümüyle reytinglerde en çok izlenen dizi oldu. Dizinin üçüncü bölüm sürprizi ise Çağatay Ulusoy oldu. İkinci bölümün hemen ardından gelen yeni tanıtımda gözlerden uzak bir hayat sürmeye çalışan Ulusoy’un dizideki hikayesi ve anlattıkları çok konuşulacak.

Ego savaşlarının, başarıların, başarısızlıkların, acı gerçeklerin ve tatlı yalanların ortaya döküldüğü ‘Menajerimi Ara’nın 3.bölüm tanıtımında seyirciye bu kez Çağatay Ulusoy sürprizi geldi. Tanıtımın sonunda ortaya çıkan Ulusoy, dizinin yeni bölümünde Fransız ortaklı bir filme başlama eşiğindeyken kendini yılda birkaç kez inzivaya çekildiği ve yerini kimsenin bilmediği kulübesine kapatacak. Bu durum menajeri Feris’e (Canan Ergüder) ve asistanı Dicle’ye (Ahsen Eroğlu) zor anlar yaşatacak. Ortadan kaybolan ve bir türlü ulaşılamayan ünlü ismi bulmak için Dicle’nin verdiği çabaları izleyeceğimiz bölümde Çağatay Ulusoy, şöhrete bir anda kavuşan Barış’a (Deniz Can Aktaş) içinde bulunduğu sektörle ilgili altın niteliğinde tavsiyeler verecek. Heyecan dolu ikinci bölümünün ardından yayınlanan yeni tanıtımda Barış’ın karıştığı aksiyonlar, Kıraç’ın (Barış Falay) aile değerlerini sorguladığı anlar seyirciye duygusal ve heyecanlı anlar yaşatacak. Jülide’nin (Nazlı Senem Ünal) hikayesi ise menajerlerin radarına girmeye çalışan her oyucunun rehberi olacak.

Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun kadrosunda bir araya geldiği ‘Menajerimi Ara’nın senaryosunu Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak yazıyor. Ali Bilgin yönetmenliğindeki ‘Menajerimi Ara’ her Salı akşamı 20.00’de Star TV’de ekrana geliyor.

İşte dizinin Çağatay Ulusoy'lu yeni bölüm tanıtımı:

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin