Buse Terim açıkladı... Fatih Terim'in sağlık durumu nasıl?

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim Coronavirus nedeniyle özel bir hastanede tedavi görmeye devam ediyor. Deneyimli teknik adamın son durumuyla alakalı kızı Buse Terim açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Buse Terim açıkladı... Fatih Terim'in sağlık durumu nasıl?

Galatasaray taraftarı Fatih Terim'in son durumunu merak ediyor. Sarı-Kırmızılı takımın teknik direkötürü Terim'in kısa süre önce Coronavirus testi pozitif çıkmıştı.

Buse Terim, Instagram hesabından "Herkese merhaba, Babamın durumunu merak edenler için daha iyi ve iyiye gidiyor. İnşallah daha iyi olacak. Şifa bekleyen, bu hastalıkla mücadele eden herkese geçmiş olsun ve şifa diliyorum. Daha güzel haberler vereceğim günü iple çekiyorum. Sevgiler" mesajını paylaştı.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim 23 Mart Pazartesi günü twitter hesabından "Bugün yapılan test sonuçlarına göre Corona Virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere.." paylaşımı yaparak Corona Virüs'e yakalandığını açıklamıştı. Terim o günden bu yana özel bir sağlık kurumunda karantina altında bulunuyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin