Bursa bu olayı konuşuyor. Aldatılınca gözü dönen kadın kocasını balkondan attı! Yetmedi bıçakla başında bekledi

Bursa'da aldatılınca gözü dönen kadın bir an bile düşünmedi kocasını ikinci kattan boşluğa attı. 'Beni aldatmanın bedeli bu' diyen öfkeli kadın düşen kocasının başında bıçağıyla bekledi. Gözaltına alınan kadın çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Google Haberlere Abone ol
Bursa bu olayı konuşuyor. Aldatılınca gözü dönen kadın kocasını balkondan attı! Yetmedi bıçakla başında bekledi

Bursa'da G.K., kendisini aldattığı şüphesiyle tartıştığı kocası Y.U.'yu evlerinin ikinci katındaki pencereden boşluğa itti. Metrelerce yükseklikten düşerek yaralanan ve yerde hareketsiz şekilde yatan kocasının yanına elinde bıçakla gelerek bir süre başında bekleyen G.K., bu sırada kendisini telefonla görüntüleyen komşularına da tepki göstererek, ''Beni aldatmanın bedeli bu, erkek olun karınıza sahip çıkın'' dedi.

Olay akşam saatlerinde Merkez Osmangazi ilçesi Demirtaş Barboros Mahallesindeki bir apartmanda meydana geldi. G.K., kendisini aldattığından şüphelendiği kocası Y.U. ile tartışmaya başladı. Tartışma sonrasında G.K. kocası Y.U.'yu tartıştığı 2'nci kattaki evlerinin penceresinden boşluğa itti. Metrelerce yükseklikten düşen Y.U., acı içerisinde komşularından yardım istedi. Bu sırada elindeki bıçakla yerde hareketsiz şekilde yatan kocasının yanına gelen G.K., bir süre bekledi.

'BENİ ALDATMANIN BEDELİ BU, ERKEK OLUN KARINIZA SAHİP ÇIKIN'

Yerde yatan Y.U.'ya hakaretlerde bulunan G.K., bu sırada kendisini telefonla görüntüleyen komşularına da tepki gösterdi. Elindeki bıçakla eşinin çevresinde dolaşan G.K., camdan bakan komşularına da "Beni aldatmanın bedeli bu, erkek olun karınıza sahip çıkın'' diye bağırdı.

Apartman sakinlerinin 112 Acil Çağrı Merkezine yaptığı ihbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı adam olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Polis Olayla ilgi soruşturma başlattı. 

DENGESİNİ KAYBETTİ İDDİASI

İhbar üzerine adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Y.U., olay yerindeki ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Y.U.'nun vücudunun çeşitli yerlerinde kırık olduğu tespit edildi. Bilinci açık olan Y.'U.'nun, polise sözlü olarak verdiği ifadesinde, kendisini pencereden G.K.'nin ittiğini söylediği öğrenildi. Polis ekiplerinin gözaltına aldığı ve ifadesinde suçlamaları kabul etmeyen G.K., sevgilisinin dengesini kaybedip camdan düştüğünü, kendisinin itmediğini söyledi. İl Emniyet Müdürlüğü'nde sorgusu devam eden G.K, işlemlerinin ardından adliyeye çıkarılacak. 

TUTUKLANDI

Bursa’da, kendisini aldattığı şüphesiyle tartıştığı sevgilisi Y.U.'yu evlerinin ikinci katındaki pencereden boşluğa iten ve elindeki bıçakla tehditler savurunca gözaltına alınan G.K. (33) adlı kadın, emniyetteki sorgusunun ardından sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin