Burcu Özberk'in havada heyecan dolu anları

İstanbul Hezarfen Havalimanı, dünyanın en başarılı akrobasi pilotlarından Dario Costa’nın gösterisine sahne oldu. Oyuncu Burcu Özberk de sporcunun uçağında co-pilotluk yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Burcu Özberk'in havada heyecan dolu anları

İstanbul Hezarfen Havalimanı, dünyanın en başarılı akrobasi pilotlarından Red Bull sporcusu Dario Costa’nın gösterisine sahne oldu. Oyuncu Burcu Özberk de sporcunun uçağında co-pilotluk yaptı. Hız ve dengeyi akrobatik uçuşlarıyla birleştiren İtalyan pilot Dario Costa, test uçuşunda unutulmaz bir şova imza attı.

Red Bull Sky Tour kapsamında Türkiye’yi baştan başa dolaşarak unutulmaz gösterilere imza atan Dario Costa, en son ünlü oyuncu Burcu Özberk’i co-pilot koltuğunda konuk etti. İstanbul Hezarfen Havalimanı’nda bir test uçuşu gerçekleştiren deneyimli pilot, İstanbul semalarında Özberk ile birlikte akrobasi yaparak turladı.

‘Hiç düşünmeden ‘Evet’ demiştim, son anına kadar pişman olmadım’

Hız ve dengeyi akrobatik uçuşlarıyla birleştiren İtalyan pilotla birlikte benzersiz bir deneyim yaşayan oyuncu Özberk, yaşadığı heyecanı şu sözlerle anlattı: “Kelimenin tam anlamıyla ayaklarım yerden kesildi. Bana böyle bir teklif geldiğinde hiç düşünmeden ‘Evet’ dedim. İyi ki de öyle yapmışım. Böyle bir heyecan yaşadığım için çok mutluyum. Kendimi Dario’nun yönettiği uçakta öyle güvende hissettim ki. Başta biraz korktuğumu kabul etmeliyim ama indiğimizde yeni bir tur daha atabilmek için sabırsızlandığımı belirtmeliyim.”

Dario Costa ile Burcu Özberk’in o eğlenceli ve bir o kadar da heyecan dolu anları kameralar tarafından an be an kaydedildi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin