Burcu Esmersoy'un eski eşi Berk Suyabatmaz'dan çok sert açıklama!

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy ile boşandıktan sonra oyuncu Berrak Tüzünataç'la aşk yaşamaya başlayan iş insanı Berk Suyabatmaz, kişisel sosyal medya hesabından zehir zemberek bir açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Burcu Esmersoy'un eski eşi Berk Suyabatmaz'dan çok sert açıklama!

Sunucu Burcu Esmersoy'un eski eşi Berk Suyabatmaz'dan, zehir zemberek ifadeler içeren sosyal medya paylaşımı geldi.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve birbirinden renkli ve güzel kareleriyle beğeni toplayan Burcu Esmersoy, eski eşi Berk Suyabatmaz'ın yeni aşkı Berrak Tüzünataç'la olan fotoğrafını beğenmiş ve yaptığı bu hareketle dikkat çekmişti.

Herkesi şaşırtan bu beğeni hareketinin arkasında olduğunu söyleyen ve bu tarz beğenileri yapmakta bir sıkıntı görmediğini söyleyen Esmersoy, işi bir kademe daha yukarıya taşımış ve Berrak Tüzünataç ile Berk Suyabatmaz arasındaki ilişkinin nikah masasına taşınması halinde “Çağırırlarsa düğünlerine giderim” demişti.

ESKİ EŞİNİ KIZDIRDI

Burcu Esmersoy’un bu açıklamalarının ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Berk Suyabatmaz yaşanan gelişmelerle ilgili olarak; “Sanki biraz kabak tadı verdi… Herkes kendi işine ve yoluna baksa diyorum.” şeklinde bir açıklamada bulundu ve adeta eski eşinin açıklamalarına tepki gösterdi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin