Burcu Binici'den boşanma haberlerine yanıt: Fevri davrandık

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin Meltem'i Burcu Binici 1 ay önce evlenmişti. Tankut Manas ile evlenen Burcu Binici'nin boşanma kararı aldığı iddia edildi. Taze evliler birbirlerini sosyal medyadan sildi. Binici iddialar üzerine 2. Sayfa'ya açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Burcu Binici'den boşanma haberlerine yanıt: Fevri davrandık

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisiyle ekrana dönen Burcu Binici hakkında bomba bir iddia ortaya atıldı. Ben Bu Cihana Sığmazam'ın Meltem'i Burcu Binici'nin bir ay önce evlendiği Tankut Manas ile boşanma kararı aldığı iddia edildi.

Sosyal medya hesaplarındaki aşk dolu fotoğraflarını silen ve birbirini takip etmeyi bırakan çift hakkında "evlilikleri bitiyor" iddiaları gündeme geldi.

'FEVRİ DAVRANDIK'

Burcu Binici açıklama yaparak "Yeni eve taşınırken boya yüzünden kavga ettik. Eşya almak da strese soktu üstüne ev sahibi kandırdı bizi. Fevri davrandık, tartıştık ama toparlarız" dedi.

Ünlü oyuncu Burcu Binici, geçtiğimiz ay sade bir nikah töreni ile Beşiktaş Evlendirme Dairesi'nde ünlü Rap şarkıcısı Tankut Manas ile evlenmişti. Çift mutlu karelerini sosyal medya hesapları üzerinden sevenleri ile paylaşmıştı.

Burcu Binici'den boşanma haberlerine yanıt: Fevri davrandık - Resim : 2

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin