Burak Özçivit'li Periscope projesi başladı

Oyuncu Burak Özçivit, yer aldığı dijital projeyle sosyal medyada dikkatleri üzerine çekti.

Google Haberlere Abone ol
Burak Özçivit'li Periscope projesi başladı

Clear’ın oyuncu Burak Özçivit’le başlattığı yeni dijital proje sosyal medyada dikkatleri üzerine çekti. Son dönemlerin en popüler uygulaması Periscope’un entegre edildiği #buraknerede projesi kapsamında takipçiler 5 Temmuz’a kadar Burak Özçivit’le buluşabilmek için yarışacak.

 

Clear’ın #buraknerede projesi, 26 Haziran Cuma günü sosyal medya fenomeni Aslı İnandık’ın Burak Özçivit’le bir cafede karşılaşıp Periscope yapmasıyla başladı. Burak Özçivit’in Periscope virali tamamen organik bir yayılımla 17 dakika boyunca 2.000 kişi tarafından izlenen ve 100.000 beğeni aldı. 24 saat sonunda izlenme sayısı 6.000’e çıkarken, beğeni sayısı 295.000’lere yükseldi.Clear’ın yeni projesi kapsamında Burak Özçivit’le buluşma şansını yakalamak isteyenler, 5 Temmuz’a kadar Clear Men Türkiye’nin Twitter hesabından ipuçlarını takip edecek. Takipçiler, 1 hafta boyunca Burak Özçivit’in nerede olacağına yönelik tahminlerini #buraknerede hashtagli check-in’leriyle tweet atacak. Yapılan yer bildirimlerine Clear Men Türkiye’nin Twitter hesabından “sıcak-soğuk” yönlendirmeleri yapılacak.    

 

5 Temmuz günü Clear sayesinde yeri doğru tahmin eden takipçilerle Burak Özçivit’in buluşması Persicope üzerinden canlı olarak yayınlanacak.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin