Burak Deniz'den Paris Hilton itirafı

Son günlerde Blu TV'de yayınlanan “Yarım Kalan Aşklar” dizisiyle de dikkatleri yeniden üzerine çeken oyuncu Burak Deniz konuk olduğu programda ilginç bir itirafta bulundu.

Google Haberlere Abone ol
Burak Deniz'den Paris Hilton itirafı

Her hafta Zorlu PSM sahnesinde seyirci karşısına çıkan İbrahim Selim’in şovu “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu, son günlerde dijital bir platformda yayınlanan “Yarım Kalan Aşklar” dizisiyle de dikkatleri yeniden üzerine çeken oyuncu Burak Deniz oldu.

Programa Deniz’in samimi itirafları da damga vurdu.

Kendisiyle ilgili konularda içten tavrıyla dikkat çeken oyuncu Burak Deniz, “Bu isimlerden hangisi ile yemeğe çıkmak isterdin?” sorusunun yöneltildiği şovun eğlenceli oyunu “O mu? Bu mu?” da şıklarda Paris Hilton’u görünce esprili bir dille Paris Hilton’un kendisiyle yemeğe çıkmak isteyeceğini belirterek Hilton’un daha önce kendisiyle ilgili bilgi edinmek için bir Türk’ün yardımına başvurduğu bilgisini de paylaştı.

Yeşilçam sinemasına olan ilgisinden bahseden oyuncu, Yeşilçam’ın efsanevi jönlerinden Kadir İnanır’ benzetilmesi hakkında da İnanır’ın “Karagözlüm” filmindeki haline benzediğini düşündüğünü söyledi. Son günlerde dijital bir platformda yayınlanan “Yarım Kalan Aşklar” dizisiyle ilgili uzun zamandır yaşamadığı yoğunlukta bir set geçirdiğinin altını çizen Burak Deniz ortaya çıkardıkları işin kendisi için tatmin edici olduğunun da altını çizdi.

Kendisini sahnede göstermek isteyen yeni isimlere de olanak sağlayan “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki Açık Kapı performansında Ceren Akın’ın Neşet Ertaş türküsü “Yalan Dünya” yorumu da izleyicinin beğenisiyle karşılandı.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin