Bülent Ersoy'dan Keser'e: Mustafa Keser’i sevmiyorum, benim oturduğum koltuk ona battı

Son olarak sanatçı Mustafa Keser ile girdiği tartışmayla gündeme gelen Bülent Ersoy'dan çok konuşulacak açıklama geldi. “Benim için yapılanları hiç umursamasam da eğer gerek görüyorsam haddini aşana cevap veririm" diyen Ersoy, "Mustafa Keser’i sevmiyorum. Bu tarz hareket eden insanlara sevgim vardı ise hiç bir dirhem sevgi kalmaz. Diva denmezmiş de beni divan yaparlarmış" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Bülent Ersoy'dan Keser'e: Mustafa Keser’i sevmiyorum, benim oturduğum koltuk ona battı

Seren Serengil, Bircan Bali ve Deniz Akkaya'nın sunduğu Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Mustafa Keser ile girdiği tartışma ve orkestrasının sahte PCR testi nedeniyle mağdur olduğu haberleriyle gündemden düşmeyen 'Diva' Bülent Ersoy konuk oldu.

Mustafa Keser’in iddialarına tek tek cevap veren Bülent Ersoy, şunları söyledi:

 “Benim için yapılanları hiç umursamasam da eğer gerek görüyorsam haddini aşana cevap veririm. Somut göstergelerle, verilerle masanın üzerine atarım. Şahitlerle delillerle söylenenleri çürütürüm. Zaten program benim programım. Benim oturduğum koltuk ona battı. Ondan rahatsız oldu. Orada bana bir oda hazırlanmış görmüyor mu? Zaten maddesel olarak da bir fark var, bunları bilmiyor mu? Mustafa Keser’i sevmiyorum. Bu tarz hareket eden insanlara sevgim vardı ise hiç bir dirhem sevgi kalmaz. Diva denmezmiş de beni divan yaparlarmış. Herkes bu konuyu işledi, benim de cevap vermem, gerçekleri sunmam gerekirdi. O nedenle buradayım.”

Haber Global

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin