Bülent Ersoy'dan Banu Alkan'a yanıt!

Önceki akşam Bostancı Gösteri Merkezi'nde sevenleriyle buluşan Bülent Ersoy, konser sonrası muhabirlerle sohbet etti. Diva, Banu Alkan'ın 'Ona ıstakoz yemeyi ben öğrettim' sözlerine yanıt verdi.

Google Haberlere Abone ol
Bülent Ersoy'dan Banu Alkan'a yanıt!

Geçtiğimiz günlerde Banu Alkan, Bülent Ersoy'un kulise ıstakoz istemesini eleştirmiş ve "Birlikte program yaptığımız dönemde ona ıstakoz yemeyi ben öğrettim" demişti.

Diva, Alkan'ın açıklamasına şöyle yanıt verdi:

"O daha çok gençtir benden. Bana nasıl öğretmiş bilemedim. Kötülükle söylememiştir. O lezzetini bilir. Onun yaşı kaç, benim yaşım kaç? O bence latife yapmıştır. O gerçekten ihtişamlı bir hayat yaşadı. Damak zevkini bilir."

Ne olmuştu?

'Afrodit' lakaplı Banu Alkan, geçtiğimiz günlerde bir estetik merkezinde görüntülenmiş ve verdiği demeçte Bülent Ersoy'u kızdıracak açıklamalar yapmıştı.

Banu Alkan, Bülent Ersoy'un yılbaşı programında kulisine özel ıstakoz istemesiyle ilgili olarak, "Duydum ki Bülent kulisine ıstakoz istemiş. Çok komik. 2017'de Vietnam'a birlikte gitmiştik, ıstakozu orada benden öğrendi. Haberi bile yoktu. Nasıl yeneceğini bile ben öğrettim" demişti.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin