Bülent Ersoy’a tepkiler devam ederken Gülşah Saraçoğlu gerçek kürküyle şov yaptı!

55 tilkinin kürkünden manto yaptıran Bülent Ersoy'a tepkiler devam ederken modacı Gülşah Saraçoğlu da, programına gerçek kürkle çıktı. Saraçoğlu "Gardırobumda 8 değerli parça var. Servet değerindeler. Ne yapayım, gerçek kürk seviyorum" demişti.

Google Haberlere Abone ol
Bülent Ersoy’a tepkiler devam ederken Gülşah Saraçoğlu gerçek kürküyle şov yaptı!

Bülent Ersoy, 55 gümüş tilkiden elde edilen kürkle poz verince hayvansevelerin şimşeklerini üzerine çekmişti. Diva, “Bu kürkü yeni almadım. Kürkçü arkadaşım benim fotorğafımı kullanıp reklam yapmış” demişti.

Daha Bülent Ersoy’a tepkiler dinmemişken TV8'de yayınlanan ‘Doya Doya Moda’ programında jürilik yapan Gülşah Saraçoğlu, önceki gün yayına gerçek kürk giyerek çıktı.

Saraçoğlu için sosyal medyada tepki gösterilen paylaşımlar yapıldı. İşte yapılan o yorumlardan bazıları:

* Katilsin! Bir de bununla övünüyorsun!

* Saçların tek tek yolunsa o hayvanlara kürk olsan ne tepki verirsin?

* Bu bir cinayettir!

* Sanatçı dediğin topluma örnek olur. Her gün  bas bas bağırırken hayvan hakları diye kast ettiğiniz bu muydu? Yazıklar olsun!

* Senin de derini yüzüp kürk yapsalar hoşuna gider mi?

* Parayı bulunca ne yapacaklarını bilmiyorlar.

'ÜŞÜDÜĞÜM İÇİN GERÇEK KÜRK GİYİYORUM'

Ünlü modacı daha önce kürkleriyle ilgili yaptığı açıklamada “Gardırobumda 8 değerli parça var. Servet değerindeler. Ne yapayım, gerçek kürk seviyorum” ifadelerini kullanmıştı.

2019 yılında sosyal medya hesabından kürklü fotoğraflarını paylaşan Gülşah Saraçoğlu’na ünlü isimlerde tepki yağmıştı.

Eleştirilerin odağı olan ünlü modacı da kendisini “Ben asla sahte kürk giymem. Üşüyorum, giyiyorum. Bu kadar! Ayrıca dünyada tek kürk giyen ben miyim? Beni günah keçisi ilan edeceklerine dönüp kendilerine baksınlar” diyerek savunmuştu.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin