Bülent Ersoy, 'Benzemez Kimse Bize' canlı yayınına alkollü mü çıktı? Mikrofon açık kaldı: 'Son program kovulduk'

Star TV ekranlarında yeni yayın hayatına başlayan Benzemez Kimse Bize programında, Bülent Ersoy'un sarhoş olarak canlı yayına çıktığı iddia edildi. Ünlü sanatçı söz konusu iddialara canlı yayında yanıt verdi. Ersoy, "Ağzıma bir yudum şey koymadım. Olsa zaten söylerim" dedi. Yıldız Tilbe şarkı söylerken Ersoy'un mikronu açık kaldı. Ersoy mikronunun açık kaldığından habersiz, "Son program kovulduk" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Bülent Ersoy, 'Benzemez Kimse Bize' canlı yayınına alkollü mü çıktı? Mikrofon açık kaldı: 'Son program kovulduk'

Bülent Ersoy ve Mustafa Keser'in sunumuyla bugün yayın hayatına başlayan Benzemez Kimse Bize programında Diva'nın konuşması ve davranışları sosyal medyada gündem oldu.

KISA SÜREDE BİNLERCE TWEET ATILDI

Bazı sosyal medya kullanıcıları, Bülent Ersoy'un canlı yayına sarhoş çıktığı iddia etti. Bülent Ersoy'la ilgili kısa süre içinde çok sayıda tweet atıldı.

"OLSA SÖYLERİM"

Konuya ilişkin canlı yayında açıklama yapan Bülent Ersoy, alkollü olduğu iddialarını reddetti. Ersoy, "Bir ağzıma yudum bir şey koymadım. Olsa zaten söylerim." ifadelerini kullandı.

İşte o sözler:

MUSTAFA KESER VE YILDIZ TİLBE DE DESTEK VERDİ

Ersoy'un açıklamaları esnasında programın diğer sunucusu Mustafa Keser ve konuk sanatçı Yıldız Tilbe de Ersoy'un sarhoş olmadığını ifade etti.

MİKROFON AÇIK KALDI

Yıldız Tilbe şarkı söylerken Ersoy'un mikronu açık kaldı. Ersoy mikronunun açık kaldığından habersiz, "Son program kovulduk" dedi.

İşte o anlar:

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin