Bu adam delirmiş! Her gün çimento suyu içiyor. Çimento içen adamın gerekçesi ise şoke etti

Endonezyalı inşaat işçisi Hars Daing tam 3 yıldır her gün çimento içtiğini açıkladı. İlk kez 2021 yılında çimento deposunda çalışırken yemeye başladığını belirten Daing, "Çimento yiyorum çünkü işim çimento. Tamamen çimento tozu olan binalarda çalışıyorum” dedi.

Google Haberlere Abone ol
Bu adam delirmiş! Her gün çimento suyu içiyor. Çimento içen adamın gerekçesi ise şoke etti

Endonezyalı işçi Hars Daing tam 3 yıldır her gün çimento içiyor. Doktorların tavsiyelerine rağmen bu alışkanlığını bırakmayan Daing, “Zaten her gün çimento soluyorum, yutuyorum. Tadı kahve ve çaydan farksız” ifadelerini kullandı.

Üç yıldır her gün çimento içen Daing, "Çimento yiyorum çünkü işim çimento. Tamamen çimento tozu olan binalarda çalışıyorum” dedi.

Çevresindeki insanlar Hars Daing’in aklını yitirdiğini söylese de o bundan hoşlandığını belirtiyor.

Sağlık açısından çimento dudakları, ağzı, boğazı, mideyi ve bağırsakları yakabilecek tehlikeli, toksik bir madde olarak görülüyor.

Fakat Hars Daing, “Benim için çimentonun tadı kahve, çay ve su gibidir. Gayet normal bir yemek gibi. Çimentoda çalışmakla çimento yemek arasında ne fark var?" diyor.

İlk kez 2021 yılında çimento deposunda çalışırken yemeye başladığını belirten Daing, şunları söyledi:

“Her gün çimento tozu çekiyordum. Çimento sağlığımı etkilemesin diye her gün Allah'a dua ettim. Sonra birazını suyla içtim ve böylece alıştım.”

Kaynak: Medyatava Haber Merkezi
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin