Borusan Grubu, iletişim ve reklam ajansını seçti

Borusan Grubu yeni yıl itibarıyla tüm grup şirketlerinin iletişim ve reklam faaliyetlerini kreatif ajans olarak o ajans ile yürütme kararı aldı. İşte, grubun iletişimini üstlenen o ajans!

Google Haberlere Abone ol
Borusan Grubu, iletişim ve reklam ajansını seçti

Borusan Grubu yeni yıl itibarıyla tüm grup şirketlerinin iletişim ve reklam faaliyetlerini kreatif ajans olarak Çözüm ile yürütme kararı aldı. TBWA Group İstanbul bünyesinde yer alan Çözüm, bu iş birliğiyle birlikte Holding ve bağlı şirketlerin marka iletişim stratejileri ve tüm yaratıcı çalışmalarına liderlik edecek.

3 kıtaya yayılmış 12 ülkede üretim, makine ve güç sistemleri, lojistik, enerji ve otomotiv sektörlerinde 77 yıldır faaliyet gösteren Borusan Grubu'nun önümüzdeki dönem yaratıcı çalışmalarını birlikte oluşturma kararı aldığı Çözüm, bu iş birliği kapsamında grup bünyesindeki Borusan Holding, Borusan Mannesmann, Borçelik, Supsan, Borusan Cat, Borusan Lojistik, Borusan Limanı, Borusan EnBW Enerji, Borusan Araç İhale, Borusan Kocabıyık Vakfı ve Borusan Contemporary için marka iletişim stratejilerinin oluşturulması, tüm mecralarda çizgi altı ve çizgi üstü, dijital yaratıcı reklam çalışmaları, iç iletişim, içerik yaratımı alanlarında hizmet verecek.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin