borsamanset.com, 3N Medya Grubu'nun bünyesine katılıyor

Kısa yayın hayatında bir çok başarı elde eden www.borsamanset.com çok önemli bir değişim geçiyor. borsamanset.com, 3N Medya Grubu'nun bünyesine katılıyor.

Google Haberlere Abone ol
borsamanset.com, 3N Medya Grubu'nun bünyesine katılıyor

Genç bir haber sitesi olmasına rağmen; finansal piyasalarda, tanınan ve güvenilen bir yayın markası haline gelen www.borsamanset.com çok büyük bir medya grubunun bünyesine katılıyor.

Son dönemde gelişimi ve yatırımlarıyla dikkat çeken 3 N Medya Grubu'nun bünyesine katılan www.borsamanset.com artık çok daha güçlü yayınlar yapabilecek.

Bünyesinde, TV100, Bizimev TV,  Show Radyo, Radyo Viva gibi önemli yayın markalarını bulunduran 3 N Medya Grubu, www.borsamanset.com ile borsa ve finans yatırımcısına ulaşacak.

3N Medya Grubu'nun gücüyle; yeni yatırımlar yapacak; farklı anlarda yayın yapacak olan borsamanset.com, son dönemde büyük ilgi duyulan borsa, kripto para, döviz piyasaları ve ekonomi haberlerinde yeni persfektifler geliştirecek.

Türkiye'nin en çok okunan ilk 3 borsa haber sitesinden biri olan borsamanset.com, güçlü bir medya grubunun desteğiyle çok daha büyük adımlar atabilecek.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin