Bomba iddia! Adriana Lima, yeni bir aşka mı yelken açtı?

Ünlü modelin, yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor.

Bomba iddia! Adriana Lima, yeni bir aşka mı yelken açtı?

Dünyaca ünlü Brezilyalı top model Adriana Lima'nın bir süredir beraber olduğu Türk yazar Metin Hara'yı unutup yeni bir aşka yelken açtığı konuşuluyor.Aşkları uzun süredir magazin gündemini meşgul eden Metin Hara ile Adriana Lima birlikteliği hakkında yeni iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. İngiliz ve ABD basınındaki haberelere göre; Adriana Lima, bir zamanlar flört ettiği Julian Edelman ile aşk tazeledi.

Bir Instagram paylaşımında boynunda görünen 'Patriots' yazılı kolye de ilişkinin kanıtı olarak gösterildi.

Nitekim bu kolye, Julian Edelman'ın oynadığı New England Patriots takımının simgesi. Lima ile Edelman, 2017'da 8 ay birliktelik yaşamıştı.

Türk yazar Metin Hara ile Adriana Lima'nın yaklaşık 1,5 yıllık ilişkisi geçtiğimiz günlerde sona erdi. Adriana Lİma’yla Türk yazar Metin Hara arasında bir buçuk yıl önce başlayan aşk çok konuşulmuştu. Fakat aralık ayında Adriana Lima sosyal medya hesabında Metin Hara’yı takipten çıkartarak şunları yazmıştı:"Kadınlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Onu düzeltmek, değiştirmek, yetiştirmek ya da büyütmek sizin göreviniz değil. Siz bir yol arkadaşı arıyorsunuz; bir proje değil!"

10 Ocak’ta Amerika’ya giden Metin Hara konuşmaya ikna ettiği Adriana’yla el ele çekilmiş fotoğraflarını yayınlayarak ‘ayrılmadık’ demişti.Amerikan The People dergisi, ‘Haberimizi teyit ettirdik’ diyerek ayrılığın doğru olduğunu belirtmişti. Derginin iddiasına göre Adriana, yakın çevresine Metin Hara’nın kendisini kullandığını söylemişti.


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin