Bodrum'da pişti oldular!

Demet Akalın ve Gülben Ergen, Bodrum'da pişti oldu.

Bodrum'da pişti oldular!

Aralarından su sızmayan şarkıcı Demet Akalın ve Gülben Ergen, geçtiğimiz Ekim ayında arkadaşlıklarına nokta koymuştu.Gümüşlük’te bulunan bir restorana önce Demet Akalın eşi ve kızıyla geldi. Akalın’dan 1 saat sonra mekana kavgalı olduğu Gülben Ergen sevgilisi ile gelerek Akalın’ın hemen arka masasına oturdu.

Habertürk'ten Hakan Yağcı'nın haberine göre, aralarından su sızmayan şarkıcı Demet Akalın ve Gülben Ergen, geçtiğimiz Ekim ayında arkadaşlıklarına nokta koymuştu. İkilinin kavga nedeni Ergen’in evli bir adamla beraber olması sonucu çıkmış ve olaya Seren Serengil’de dahil olmuştu.

Bodrum piştisiİki şarkıcı önceki gün Bodrum’da pişti oldu. Gümüşlük’te bulunan bir restorana önce Demet Akalın eşi ve kızıyla geldi. Akalın’dan 1 saat sonra mekana kavgalı olduğu Gülben Ergen sevgilisi ile gelerek Akalın’ın hemen arka masasına oturdu.Mekanı terk ettiErgen’nin varlığından rahatsız olan Akalın, mekanı apar topar terk etti.

Kahkaha attıDemet Akalın’ın mekandan ayrılması sonucu Gülben Ergen’in kahkaha atmasıda dikkatlerden kaçmadı. Akalın’ın masasının boşalması sonucu keyfi yerine gelen Ergen, kucağına bir çocuk alarak uzun süre onunla vakit geçirmeside dikkatlerden kaçmadı.

'Bugün küsülür yarın barışılır'Mekan çıkışı soruları yanıtlayan Ergen, “Benim kimseyle dargınlığım yok. Bugün küsülür yarın barışılır. Hayat çok kısa. Ben huzurluyum” diyerek oradan ayrıldı. İkilinin bu piştisi önceki gece Bodrum’a damga vurmuş oldu.
Sıradaki Haber İçin Sürükleyin