Blutv’nin merakla beklenen sizisi “Saklı”nın jenerik müziği Sena Şener’den!

Sevilen müzisyen Sena Şener’in, “SAKLI” için özel olarak bestelediği ve seslendirdiği şarkının yer aldığı jenerik videosu yayınlandı. Dünyada milyonlarca defa izlenen ve 5 yıl devam eden 'The Affair' dizisinin adaptasyonu olan Saklı, ilk sezonun tüm bölümleriyle 23 KASIM’da BluTV’de yayında... Öncesinde dizinin oyuncuları Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar özel röportajları MedyaTava YouTube hesabında olacak.

Google Haberlere Abone ol
Blutv’nin merakla beklenen sizisi “Saklı”nın jenerik müziği Sena Şener’den!

BluTV’nin yeni özel yapımı “SAKLI”nın, başrollerinde Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar yer alıyor. MAY Productions imzalı “SAKLI” sıradan bir ihanet hikayesinin ötesine geçerek, izleyiciye çarpıcı bir ilişki ve gerilim dolu bir cinayet hikayesi sunuyor. SAKLI, 23 Kasım’da tüm bölümleriyle birlikte yayında olacak.

Ozan (Fırat Çelik) ve Aslı’nın (Hazar Ergüçlü) yaşadığı tutkulu yasak ilişkiyi gizemli bir cinayet soruşması çerçevesinde ve farklı bakış açılarıyla anlatacak olan “SAKLI”nın jenerik müziği, sevilen sanatçı Sena Şener tarafından diziye özel hazırlandı.

Sena Şener, “SAKLI” dizisine özel olarak hazırladığı beste için çalışırken hissettiği duyguları şu sözlerle anlattı:  “SAKLI” farklı derinlere inmemi sağladı. Görsel ve işitsel üretim dünyalarının aynı duyguları plansızca anlatmak üzere buluşması ve üretimlerin kendiliğinden üst üste uzanması. Farklı derinlerin birbiriyle örtüşmesi. Karanlık ve çıplak derinler birbirinden farksızdır.”

Saklı duyguları açığa çıkaran güçlü sahnelerden oluşan jenerik videosu, Sena Şener’in etkileyici yorumuyla birleşiyor. Başarılı jeneriği ile soluksuz izlenecek bir dizi olacağını şimdiden kanıtlayan “SAKLI”, güçlü hikayesi, dinamik yapısı ve özgün kurgusuyla unutulmaz bir dizi olma vaadinde bulunuyor.

Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’a Zuhal Olcay, Nur Sürer, Yekta Kopan, Erdal Küçükkömürcü, Janset, Emre Karayel gibi değerli oyuncuların eşlik edeceği dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda Deniz Akçay otururken, ikinci yönetmenliği Can Teker, görüntü yönetmenliğini Ahmet Bayer, yapımını ise MAY Productions üstleniyor.

 

 

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin