BluTV'den festival tadında bir seçki

Kısakes Film Festivali'nin ödüllü ve unutulmaz filmleri BluTV'de...

Google Haberlere Abone ol
BluTV'den festival tadında bir seçki

Fenomen dizilere imza atmakla beraber izleyicileri ödüllü filmlerle de buluşturan BluTV, kısa film severler için sürpriz bir seçkiyle geliyor. Türkiye’nin önemli kısa film festivallerinden KısaKes’in beğeni toplayan yapımları, BluTV’de izlenebilecek.

‘Kar’, ‘İki Dil Bir Bavul’, ‘Yazgı’, ‘Körfez’ ve ‘Annemin Şarkısı’ gibi Türkiye ve dünyadaki pek çok film festivalinden ödüllerle dönmüş filmleri sinema severlerle buluşturan BluTV, sürpriz bir kısa film seçkisini izleyicileriyle buluşturuyor.

Dünyanın dört bir yanındaki genç sinemacılar için genç sanatçılar ve sinemaseverler tarafından organize edilen KısaKes Kısa Film Festivali’nin ödüllü ve unutulmaz animasyon, Türk ve yabancı filmleri, BluTV’nin yeni bölümü “kısa filmler”deki yerini aldı.

Sinemaseverler, 2015 yılında Türkiye’nin en çok başvuru alan film festivali olan KısaKes’ten tam 30 filmi BluTV’den izleyebilecekler.KısaKes Film Festivali Seçkisi:128AnlatıcıArka Koltuk, NYAt the Edge of WinterBıyıkBir Maç GünlüğüCheersClaireElikFingermanHowl SeatHuntedKarapolKiarexKimi Sevsem ÇıkmazıLucy and FerOliaMadnessQuacksalverPreyPurple DreamsRetouchShadesTavşan KanıThe Apple CoreThe PitTomorrow MorningUzaktaki KadınYin and YangYumurta


Sıradaki Haber İçin Sürükleyin