BluTV'den çocuk dizisi! Masal Şatosu: Peri Hırsızı

BluTV, ilk özel yapım çocuk dizisi 'Masal Şatosu: Peri Hırsızı'ndan detayları duyurdu. Dizi, 'Masal Şatosu: Sihirli Davet' filminin büyülü dünyasını ve karakterlerini tekrar buluşturuyor.

Google Haberlere Abone ol
BluTV'den çocuk dizisi! Masal Şatosu: Peri Hırsızı

BluTV, ilk özel yapım çocuk dizisi 'Masal Şatosu: Peri Hırsızı'nı duyurdu. 2019 yılında sinemalarda gösterime giren ‘Masal Şatosu: Sihirli Davet’ filminin büyülü dünyasını ve karakterlerini tekrar buluşturan çocuk dizisi ‘Masal Şatosu: Peri Hırsızı’, çocukları sihirli dünyasına davet ediyor. Projenin çekimlerine geçtiğimiz günlerde başlandı.

‘Masal Şatosu: Sihirli Davet’ filminden tanınan Neşe (Ecrin Su Çoban) ve arkadaşları Can (Berat Efe Parlar), Aslı (Gülse Göçer), Akın (Ali Magnitou), Bora (Berkan Hamedi) ‘Masal Şatosu: Peri Hırsızı’ isimli sekiz bölümlük mini dizide tekrar bir araya geliyor. Neşe ve arkadaşları, Masal Diyarı Kralı’nın (Samsun Demir) çağrısıyla çıktıkları serüvende kendilerine yardımcı olacak sihirli eşyalar ustası Pastacı’yı bulmak için nefes kesen bir mücadelenin içine girecekler. Kara Kraliçe (Çiğdem Sakarya) ile yeni yardımcısı Kali (Sercan Elikara) tarafından kaçırılan ilham perilerinin kurtarılmasını anlatırken minikleri renkli bir dünyaya sürükleyecek ve onların hayal dünyalarını genişletecek olan dizinin çekimleri ise geçtiğimiz günlerde başladı.

Fantastik türündeki ‘Masal Şatosu: Peri Hırsızı’, hayal kurma, birlik olma ve mücadele etme gibi önemli konulara değiniyor.

NETD, DMC, WOVIE, RETROPRPO ortak yapımı ‘Masal Şatosu: Peri Hırsızı’nın hikayesi Başak Gülsoy’un, senaryosu Özgür Akbaş’ın imzasını taşıyor. Projenin yönetmen koltuğunda ise Burak Kuka oturuyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin