BluTV'den bir iddialı dizi daha! Kadroda hangi ünlü oyuncular var?

BluTV, yeni orijinal dizisi ‘Saklı’ ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dünyada milyonlarca defa izlenen ve 5 yıl devam eden ‘The Affair’ dizisinin adaptasyonu olacak ‘SAKLI’, birbirlerini yaralarından tanıyan iki evli insanın yasak aşkını anlatıyor.

Google Haberlere Abone ol
Medyatava Özel BluTV'den bir iddialı dizi daha! Kadroda hangi ünlü oyuncular var?

Merakla beklenen projenin başrollerini Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar üstlenecek. Saklı dizisinin yönetmen koltuğunda ise usta isim Ömür Atay yer alacak.

Üyelerine sunduğu özenle seçilmiş 10.000 saatten fazla yerli ve yabancı dizi, film, çocuk ve spor içeriklerinin yanı sıra Türkiye’de en fazla orijinal içeriğe imza atan BluTV, ‘Saklı’ ile çok konuşulan yapımlarına bir yenisini daha ekliyor.

Güçlü bir tutku, aldatma ve aldanma hikayesi

‘Saklı’nın adapte edildiği The Affair dizisi 2012’de Showtime’da yayınlanması ile birlikte tüm dünyada çok yoğun ilgi ve merakla karşılandı. Bölümlerin karakterler üzerinden iki farklı bakış açısı ile anlatılması dizinin hikayesi kadar anlatım tarzı ile de çok ses getirdi.

Aynı anda farklı bakış açılarının insanların hayatlarını ne denli değiştirdiğine şahit olacağımız, her yaştan izleyicinin kendinden bir şey bulacağı dizi, İspanya’dan sonra ilk kez Türkiye’de yapılan adaptasyonla seyirciyle buluşacak.

The Affair’in adaptasyonunun senaristi Deniz Akçay; İstanbullu Gelin, Hayat Bilgisi, Dila Hanım gibi birçok başarılı dizilerin tasarımını ve senaristliğini üstlenmiştir. ‘Saklı’nın yönetmenliğini üstlenen Ömür Atay; Bir İstanbul Masalı, Masumiyet, Aşk Meydan Savaşı, Kapalı Çarşı ile hafızalara kazınmıştır.

Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’a Zuhal Olcay, Nur Sürer, Erdal Küçükkömürcü, Janset gibi değerli oyuncuların eşlik edeceği ‘Saklı’ Temmuz ayı başında sete çıkmaya hazırlanıyor.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin