Blues Brothers Band solisti Rob Paparozzi'den yerli blues grubu Blues Attack'a övgü

Grammy adayı, The Original Blues Brothers Band solisti Rob Paparozzi; İstanbul menşeli blues-rock grubu “Blues Attack” 10 özgün besteden oluşan ilk albümü “Bringing Down The House” için övgü dolu sözler söyledi. Sanatçı; "Özgün şarkılar, güçlü vokal ve gitar performanslarını güzel bir şekilde sergilerken, binbir çeşit groove sizi hiç oturmadan dans ettirecek. Bu adamlara bayılıyorum" dedi.

Google Haberlere Abone ol
Blues Brothers Band solisti Rob Paparozzi'den yerli blues grubu Blues Attack'a övgü

İstanbul menşeli blues-rock grubu “Blues Attack” 10 özgün besteden oluşan ilk albümü “Bringing Down The House”u tüm dijital platformlarda dinleyicisiyle buluşturdu.

Albüm; grubun kendisine has Blues Attack soundunun yanı sıra country, funk ve rock gibi türleri de ustalıkla harmanlıyor.

Yürek yakan blueslardan dans etmeden duramayacağınız funklara uzanan “Bringing Down The House” türler arasında geziniyor ve dinleyiciye geniş bir stil yelpazesi sunuyor.

Güray Oskay (v), Tarkan Mumkule (g), Sezen Köroğlu (k), Batur Yurtsever (b) ve Hasan Ali Polat’tan (d) oluşan beş kişilik ekip çıkış albümlerinde güçlü soundları, birbirinden iyi konuk müzisyenleri, zengin vokali ve nefesli aranjmanlarıyla vites arttırarak müzikseverlere uzun yıllar eşlik edecek arşivlik bir albüm armağan ediyor.

 

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin