Blu TV'nin Saklı dizisinde bomba sevişme sahneleri! Hazar Ergüçlü'nün sevişme sahneleri sosyal medyaya damga vurdu!

Ünlü yönetmen Onur Ünlü'nün sevgilisi güzel oyuncu Hazar Ergüçlü'nün sevişme sahneleri Blu TV'de yayınlanacak Saklı dizisine damga vurdu. Saklı dizisinin fragmanındaki sevişme sahneleri sosyal medyada çok konuşuldu.

Google Haberlere Abone ol
Blu TV'nin Saklı dizisinde bomba sevişme sahneleri! Hazar Ergüçlü'nün sevişme sahneleri sosyal medyaya damga vurdu!

Blu TV'nin iddialı yapımları arasında yer alan Saklı dizisi kısa süre sonra başlayacak. Dizinin fragmanı da yayınlandı. İlk görüntülere ünlü oyuncu Hazar Ergüçlü'nün sevişme sahneleri damga vurdu.

OYUNCU KADROSU ZENGİN

The Affair dizisinden uyarlanan dizinin başrollerini Hazar Ergüçlü, Fırat Çelik, Defne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar yer alırken oyuncu kadrosunda Zuhal Olcay, Nur Sürer, Yekta Kopan, Erdal Küçükkömürcü, Janset gibi değerli oyuncular yer alıyor.

SIRADAN İHANET HİKAYESİNİN ÖTESİNDE

İki evli insanın yasak aşkını karakterlerin farklı bakış açıları üzerinden ele alan dizi, sıradan bir ihanet hikayesinin ötesine geçerek çarpıcı bir ilişki hikayesi sunuyor.

HAZAR ERGÜÇLÜ DAMGA VURDU

Dizinin fragmanında en çok konuşulan detay yönetmen Onur Ünlü'nün sevgilisi Hazar Ergüçlü'nün sevişme sahnesi oldu. Ergüçlü'nün oyunculuğu hayranları tarafından tam not aldı. Bazı izleyicilere göre Ergüçlü'nün sevişme sahneleri çok cesur bulundu.

İşte o sahneler...

 

Onur Ünlü - Hazar Ergüçlü

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin