Blu TV'den Çıplak dizisiyle ilgili açıklama

BluTV, yönetmenliğini Can Evrenol'un yaptığı 'Çıplak' dizisinin yayından kaldırılmasıyla ilgili olarak bir açıklama yaptı. İşte, dijital yayın platformundan yapılan açıklama!

Google Haberlere Abone ol
Blu TV'den Çıplak dizisiyle ilgili açıklama

BluTV, yönetmenliğini Can Evrenol'un yaptığı 'Çıplak' dizisinin yayından kaldırılmasıyla ilgili olarak bir açıklama yaptı.

BluTV'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Sevgili BluTV izleyicileri, dünden beri gündemde olan 'Çıplak' isimli dizimizle ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz. 18 yaş altı çocuk kilidi uygulamamızı aktive etmeyi planladığımız bir dönemde olduğumuz için Çıplak dizisini kısa bir süreliğine erişime kapatmış bulunuyoruz. Teknik prosedürler tamamlandıktan sonra içeriğimiz yeniden izleyicilerimizle buluşacaktır."

 ÇIPLAK DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Senaryosunu Merve Göntem ve Can Evrenol'un birlikte kaleme aldığı, görüntü yönetmenliğini Orkun Göntem'in, yönetmenliğini Can Evrenol'un yaptığı Çıplak, yurt dışında yaşamak için para biriktirmek isteyen ve bu amaçla eskortluk yapan Eylül adındaki genç bir kadının hayatına odaklanıyor. Bir doğum günü partisine katılan Eylül, partinin sahibine aşık olur ve planları değişir. Çıplak, geçtiğimiz haziran ayında prömiyerini yapmıştı ve ikinci sezon onayı almayı başarmıştı. 11 Haziran'da BluTV'de yayınlanmaya başlayan Çıplak dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşmuştu.

 Sıradaki Haber İçin Sürükleyin