Bizum Hoca 2 filminin fragmanı yayınlandı!

Coronavirus pandemisi nedeniyle alınan kararlar doğrultusunda sinema salonları kapatılmıştı. Bu nedenle iki kez vizyon tarihi ertelenen Bizum Hoca 2 filmi, BluTV'de izleyiciyle buluştu.

Google Haberlere Abone ol
Bizum Hoca 2 filminin fragmanı yayınlandı!

Pandemi yüzünden sinemalarda oynayamayan, Yılmaz Okumuş'un yazıp yönettiği Bizum Hoca-2 filmimin fragmanı yayınlandı.

Serinin devam filmi olan Bizum Hoca-2 yine bir Trabzon hikayesi anlatıyor. Bu kez hem Trabzon, hem de Rize'de çekimleri yapılan filmin oyuncu kadrosu şöyle; Cezmi Baskın, Onur Dilber, Tuğba Çom Makar, Seymen Aydın, Mehmet Usta, Alay Cihan, Fatih Topçuoğlu, Engin Alpateş, Gökçe Sezer, Zeynep Şenyiğit, Aylin Altunkaya, Dilara Yiğit, Murat Küçük, Şükran Ayten Çakmak, Hayriye Çavuş, Fatma Gebiç ve Okan Kaya.

İlk filme de müzikleriyle katkıda bulunan Selçuk Balcı, bu filmde hem çaldı söyledi, hem de oynadı.

Görüntü yönetmenliğini Aydın Sarıoğlu'nun, 2. yönetmenliği İlknur Oğuz Arslan'ın yaptığı filmde, Karadeniz kadının mücadeleciliği anlatılıyor.

Nöbetçi Yapım etiketi taşıyan Bizum Hoca-2 filmi, sinemada gösterime giremeyince Blu TV'de yayınlanmaya başladı. Yakın bir zamanda da Kanal D'de ekranlarında olacak. Filmin gördüğü ilgi üzerine yazarı ve yönetmeni Yılmaz Okumuş, "Her yazdığım filmin serisi geldi ve üçleme oldu. Sümela'nın Şifresi Temel, Moskova'nın Şifresi Temel, Sümela'nın Şifresi 3 Cünyor Temel ve Oflu Hoca filmlerinde olduğu gibi. Şimdi de Bizum Hoca-3 gelecek." dedi.

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin