Birkan Sokullu hastanelik oldu! Sağlık durumu nasıl?

TRT1'de ekrana gelen Masumlar Apartmanı'nda canlandırdığı Han karakteriyle seyircinin beğenisini kazanan Birkan Sokullu hastanelik oldu. Ünlü oyuncu, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Google Haberlere Abone ol
Birkan Sokullu hastanelik oldu! Sağlık durumu nasıl?

Oyuncu Birkan Sokullu hastanelik oldu... Sağlık durumu hakkında açıklama yapan Masumlar Apartmanı dizisinin Han'ı 'iyiyim' dedi.

Ünlü oyuncu Birkan Sokullu, Nişantaşı'ndaki hastaneden çıkışta görüntülendi. Gazetecilere sağlık durumu ile ilgili açıklama yapan Sokullu, ayağındaki sorun nedeniyle hastanede tedavi gördüğünü söyledi.

TRT1'de ekranlara gelen ve başrollerini Ezgi Mola, Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar'ın yer aldığı TRT1'in reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda Han karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkan Birkan Sokullu, hayranlarını sağlık haberi ile korkuttu.

Geçtiğimiz gün Nişantaşı'ndaki özel bir hastaneden çıkarken görüntülenen Birkan Sokullu, sağlık durumu hakkında konuştu. Ayağını inciten Sokullu, "Korkulacak bir durum yok. Geçenlerde yürüyüş yaparken ayağımı incittim. Şu anda iyiyim" diye konuştu.

 

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin