Bir kadın çırılçıplak otoyolda dehşet saçtı. Elindeki silahla sağa sola ateş etti. İşte o görüntüler...

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde çıplak bir kadının otoyolda dehşet saçtı. Elindeki silahla çevredeki araçlara ateş ettiği anlar kameraya yansıdı. Edilen bilgiye göre, kadının polis memurları tarafından tutuklandığı ifade edildi. İşte o görüntüler...

Google Haberlere Abone ol
Bir kadın çırılçıplak otoyolda dehşet saçtı. Elindeki silahla sağa sola ateş etti. İşte o görüntüler...

ABD'nin Kaliforniya eyaletinin San Francisco bölgesindeki bir otoyolda dehşet dolu anlar yaşandı. Interstate 80 otoyolunda bir anda arabasından çırılçıplak bir şekilde inan kadın çevredekileri araçlara ateş etti.

Otoyolda herhangi bir giysi veya iç çamaşırı olmadan şeritler arasında koşan kadın yoldan geçen arabalara tabanca doğrulturken görgü tanıklarının cep telefonu kamerasına yakalandı.

İHBAR ÜZERİNE YAKALANDI

Mynet'te yer alan habere göre, otoyolda silahlı bir kadının araçlara ateş ettiğinin ihbar edilmesi üzerine Kaliforniya Otoyol Devriyesi olay yerine geldi. Olayda herhangi bir can ya da mal kaybı yaşanmazken kadın tutuklandı. Kadın daha sonra tedavi ve değerlendirme için yerel bir hastaneye nakledildi. Yetkililer, şimdi kadının amacının ne olabileceğini belirlemek için olayı araştırdıklarını söylüyorlar.

İşte o görüntüler:

Sıradaki Haber İçin Sürükleyin